Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 50  Boys 11-14 200 SC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims
==================================================================
                  === 11-12 Results Prelims ===
  1 Chan, Hong-Ting        12 UBC DOLPHINS      2:29.81    2:30.09
  2 Chan, Hong-Kei         12 UBC DOLPHINS      2:26.60    2:30.53
  3 Kendrick, James        12 CASC              2:50.00    2:41.34
  4 Lowenstein, Michael    12 CASC              2:42.67    2:42.60
  5 Kindrachuk, Nathan     12 OSC               2:45.40    2:48.29
  6 Godley, Trevor         12 OSC               3:01.81    2:54.05
  7 Conroy, Andrew         12 UBC DOLPHINS      2:44.11    2:55.62
  8 Acimovic, Aleksandar   11 UBC DOLPHINS      2:55.74    2:58.89
 -----------------------------------------------------------------
  9 Blattler, Gregory      11 CASC              3:12.00    3:01.94
 10 Selner, Justin         12 OSC               3:06.82    3:02.06
 -----------------------------------------------------------------
 11 Tworek, Nicholas       12 OSC               3:03.83    3:03.23
 12 Karperien, Matthew     12 CASC              3:08.07    3:07.26
 13 Love, Bretton          12 GOLDFINS          3:02.97    3:08.91
 14 Starko, Sam            12 UBC DOLPHINS      3:18.15    3:11.35
 15 Ambulgekar, Ashveen    12 GOLDFINS          3:02.97    3:13.18
                  === 13-14 Results Prelims ===
  1 Wong, Charles          14 UC Swim Club      2:25.94    2:29.64
  2 Rawlick, Doug          14 OSC               2:17.17    2:31.94
  3 Lavoie, Callum         13 OSC               2:31.70    2:32.81
  4 Huynh, Stanley         14 EST               2:35.58    2:33.88
  5 Liu, Tom               14 CHENA             2:40.44    2:34.00
  6 Maybury, Braden        13 CASC              2:35.00    2:34.49
  7 Lockhart, Sandy        14 UBC DOLPHINS      2:38.62    2:35.05
  8 Markowski, Kyle        13 STSC              2:42.33    2:37.26
 -----------------------------------------------------------------
  9 Maitland, Kier         14 EKSC              2:45.62    2:37.68
 10 Linnet, Otto           14 UBC DOLPHINS      2:35.00    2:37.77
 -----------------------------------------------------------------
 11 Hagen, Kiefer          14 OSC               2:29.63    2:37.80
 12 Olson, Erik            13 OSC               2:31.06    2:38.14
 13 Muszkie, Gregory       14 GOLDFINS          2:41.44    2:38.37
 14 Block, Jason           13 NCSA              2:50.43    2:43.97
 15 Leitch, Ian            13 UBC DOLPHINS      3:03.02    2:55.76