Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 38  Boys 11-14 100 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims
==================================================================
                  === 11-12 Results Prelims ===
  1 Lowenstein, Michael    12 CASC              1:08.65    1:09.35
  2 Kendrick, James        12 CASC              1:10.31    1:10.32
  3 Chan, Hong-Ting        12 UBC DOLPHINS      1:10.44    1:11.21
  4 Conroy, Andrew         12 UBC DOLPHINS      1:15.11    1:13.21
  5 Ambulgekar, Ashveen    12 GOLDFINS          1:15.06    1:13.67
  6 Blattler, Gregory      11 CASC              1:16.29    1:14.84
  7 Goodway, James         12 CP                1:17.52    1:15.07
  8 Starko, Sam            12 UBC DOLPHINS      1:15.36    1:15.33
 -----------------------------------------------------------------
  9 Nelson, Erik           12 CASC              1:14.76    1:15.93
 10 Spenceley, John        11 CP                1:17.29    1:16.97
 -----------------------------------------------------------------
 11 Gray, Stuart           11 CP                1:19.80    1:17.09
 12 Novak, Daxton          12 UC Swim Club      1:18.17    1:17.28
 13 Churchill, Randy       12 UC Swim Club      1:18.56    1:18.09
 14 Kremer, Trace          12 OSC               1:16.65    1:19.24
 15 Christmas, Tanner      11 CASC              1:17.65    1:19.69
 16 Swain, Greg            12 AMAC Swimming     1:19.99    1:19.78
 17 Acimovic, Aleksandar   11 UBC DOLPHINS      1:23.11    1:20.60
 18 Tworek, Nicholas       12 OSC               1:22.33    1:20.90
 19 Baldo, Lucas           12 GOLDFINS          1:22.82    1:20.96
 20 Myers, Brandon         12 CASC              1:23.25    1:20.97
 21 Syroteuk, Christopher  11 CASC              1:25.19    1:21.46
 22 Partridge, Alex        12 UBC DOLPHINS      1:23.60    1:22.58
 23 Siarkowski, Michael    12 UC Swim Club      1:31.03    1:24.66
 24 Wagner, Thomas         11 UC Swim Club      1:35.05    1:27.26
 25 Jobe, Graham           11 CASC              1:24.90    1:27.97
 26 Hibberd, Steven        11 KSC               1:25.01    1:33.21
                  === 13-14 Results Prelims ===
  1 Maxey, Taylor          14 CASC              1:02.63    1:02.69
  2 Lefsrud, Nathan        14 CASC              1:07.38    1:04.51
  3 Miazga, Colin          14 GOLDFINS          1:05.81    1:05.97
  4 Heine, Gordon          14 EST               1:04.52    1:06.10
  5 Lutsch, Curtis         13 UC Swim Club      1:05.78    1:06.34
  6 Maitland, Kier         14 EKSC              1:09.12    1:07.75
  7 Halverson, A J         14 KSC               1:05.64    1:07.90
  8 Lockhart, Sandy        14 UBC DOLPHINS      1:09.14    1:08.94
 -----------------------------------------------------------------
  9 Driedger, Adam         13 CASC              1:11.39    1:10.50
 10 McAuley, Matthew       13 CASC              1:08.28    1:10.54
 -----------------------------------------------------------------
 11 Wong, Charles          14 UC Swim Club      1:07.44    1:10.63
 12 Quinlan, Peter         14 LASC              1:11.35    1:10.64
 13 Maybury, Braden        13 CASC              1:07.85    1:11.17
 14 Sanchez, Gilberto      14 OSC               1:13.82    1:11.48
 15 Lavoie, Callum         13 OSC               1:13.91    1:11.54
 16 Tanninen, Christopher  14 UBC DOLPHINS      1:10.88    1:11.92
 17 Chan, Julian           13 UBC DOLPHINS      1:16.01    1:12.12
 18 LI, Patrick            14 CASC              1:13.85    1:12.56
 19 McMurray, Stephen      14 KSC               1:10.17    1:13.02
 20 Liu, Tom               14 CHENA             1:14.79    1:14.07
 21 Rawlick, Doug          14 OSC               1:11.16    1:14.64
 22 Hagen, Kiefer          14 OSC               1:09.79    1:15.44
 23 Leitch, Ian            13 UBC DOLPHINS      1:11.77    1:17.01
 24 Muszkie, Gregory       14 GOLDFINS          1:21.19    1:19.10