Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 34  Boys 15 & Over 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims
==================================================================
                  === 15-16 Results Prelims ===
  1 Armstrong, Tristan     16 NCSA              1:10.42    1:11.63
  2 Szoo, Adam             15 CASC              1:14.84    1:11.68
  3 Tso, Darren            16 EST               1:10.21    1:12.74
  4 Lund, Jesse            16 EKSC              1:09.74    1:12.80
  5 Greenshields, Joel     15 CASC              1:14.01    1:13.32
  6 Doerksen, Derek        15 CASC              1:16.92    1:13.51
  7 Ng, Michael            15 EKSC              1:13.02    1:14.96
  8 Larone, Tyson          16 EKSC              1:18.23    1:14.97
 -----------------------------------------------------------------
  9 Anhorn, Jason          16 AMAC Swimming     1:13.51    1:14.99
 10 Nesbitt, Glen          15 GLEN              1:15.65    1:16.52
 -----------------------------------------------------------------
 11 Kubik, Thane           15 GLEN              1:16.74    1:16.93
 12 O'Bryan, Tyler         16 CWC               1:15.88    1:17.12
 13 Szmigielski, Kuba      15 GOLDFINS          1:14.98    1:17.15
 14 McRae, Chris           16 STSC              1:16.24    1:17.37
 15 Galloway, Gregory      15 CASC              1:17.54    1:18.52
 16 Guy, Colton            15 EKSC              1:13.83    1:18.83
 17 Podjarkowski, Adrian   15 EKSC              1:15.15    1:19.95
 18 Eubank, Mclean         15 CP                1:17.27    1:22.36
 19 Peddie, David          15 OSC               1:23.69    1:25.06
                === 17 & Over Results Prelims ===
  1 Knabe, Morgan          22 UC Swim Club        59.96    1:00.82
  2 Thomsen, Chad          20 EKSC              1:00.89    1:05.22
  3 Murray, Chad           22 U Of C DINOS      1:08.36    1:08.72
  4 Hyder, Cameron         21 U Of C DINOS      1:09.98    1:09.34
  5 Sorrenti, Kyle         17 GLEN              1:06.08    1:09.39
  6 South, Thomas          20 U Of C DINOS      1:05.88    1:09.59
  7 Kinsella, Tim          18 EKSC              1:09.16    1:10.37
  8 Alisic, Denis          21 U Of C DINOS      1:07.23    1:10.44
 -----------------------------------------------------------------
  9 Classen, Jesse         25 Bears & Pandas    1:07.81    1:10.55
 10 Derochie, Matthew      17 KSC               1:08.47    1:10.73
 -----------------------------------------------------------------
 11 Brewer, Shane          26 Bears & Pandas    1:04.98    1:10.74
 12 Amer, Adam             17 EKSC              1:12.65    1:10.82
 13 Grossman, Mark         18 U Of C DINOS      1:10.90    1:11.71
 14 Lindemann, Ben         17 EST               1:09.17    1:11.72
 15 Pandos, Rog            21 Bears & Pandas    1:06.53    1:11.84
 16 Dawes, Garnet          19 U Of C DINOS      1:16.15    1:12.31
 17 Driedger, Michael      17 CASC              1:14.35    1:12.49
 18 Coetzer, Francois      19 GPP               1:14.40    1:12.63
 19 Edwards, Benn          17 CASC              1:13.40    1:13.10
 20 Lam, Jeffery           20 Bears & Pandas    1:11.74    1:13.57
 21 Downey, Michael        17 UC Swim Club      1:14.99    1:15.24
 22 Stevens, Michael       17 KSC               1:14.47    1:16.98
 23 Cookson, Lee           17 CP                1:15.62    1:17.17
 24 Lavoie, Malcolm        17 OSC               1:15.24    1:17.87
 25 Vanden Ham, Mike       20 Bears & Pandas    1:07.97    1:18.26