Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 28  Boys 15 & Over 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims
==================================================================
                  === 15-16 Results Prelims ===
  1 Wollach, Pascal        16 CASC              1:55.78    1:56.05
  2 Hankewich, Bradley     16 GOLDFINS          1:57.41    2:00.49
  3 Demchuk, Nathan        15 EKSC              2:00.37    2:01.56
  4 Pape, Ashley           16 NCSA              2:00.93    2:02.36
  5 Reid, Mark             16 EKSC              2:01.64    2:03.26
  6 Seibel, Thomas         16 GOLDFINS          1:59.51    2:03.43
  7 Kubik, Thane           15 GLEN              2:03.56    2:03.58
  8 Smela, Michael         16 GOLDFINS          2:00.62    2:05.04
 -----------------------------------------------------------------
  9 Phelan, Jim            15 EKSC              2:06.05    2:05.75
 10 Artym, Kyle            16 UC Swim Club      2:01.81    2:06.10
 -----------------------------------------------------------------
 11 Hibberd, Andrew        16 KSC               2:04.87    2:06.71
 12 Galloway, Gregory      15 CASC              2:04.58    2:06.83
 13 Lynch, Nathan          15 OSC               2:07.11    2:07.99
 14 Tso, Darren            16 EST               2:04.23    2:08.64
 15 Nesbitt, Glen          15 GLEN              2:07.08    2:09.14
 16 Aitchison, Kent        15 EST               2:06.72    2:09.21
 17 Sabourin, Justin       16 OSC               2:10.45    2:09.34
 18 O'Neill, Braden        16 OSC               2:11.67    2:09.68
 19 Parsons, Gregory       16 UC Swim Club      2:07.33    2:09.73
 20 Kautz, Adam            15 CASC              2:08.43    2:10.03
 21 Szmigielski, Kuba      15 GOLDFINS          2:06.90    2:10.18
 22 Inverarity, Max        15 UBC DOLPHINS      2:06.41    2:10.27
 23 Michie, Chad           15 CASC              2:09.54    2:10.44
 23 Eubank, Mclean         15 CP                2:04.14    2:10.44
 25 Chan, Matthew          15 STSC              2:12.42    2:10.49
 26 Odger, Zacary          15 CASC              2:10.49    2:11.02
 27 Guy, Colton            15 EKSC              2:12.78    2:11.08
 28 Denoon, Connor         15 GLEN              2:13.99    2:11.73
 29 Douglas, Graeham       15 CWC               2:06.68    2:11.81
 30 Anhorn, Jason          16 AMAC Swimming     2:13.26    2:12.18
 31 Braid, Geoffrey        15 EKSC              2:18.10    2:13.18
 32 Ng, Michael            15 EKSC              2:11.09    2:14.25
 33 McRae, Chris           16 STSC              2:15.09    2:15.40
 34 Peddie, David          15 OSC               2:13.06    2:16.65
 35 Partridge, Ben         15 UBC DOLPHINS      2:16.49    2:17.88
 36 Allen, Justin          16 EKSC              2:12.39    2:19.31
 37 Podjarkowski, Adrian   15 EKSC              2:16.91    2:24.59
                === 17 & Over Results Prelims ===
  1 Hyder, Cameron         21 U Of C DINOS      1:50.03    1:55.36
  2 Power, Michael         23 UC Swim Club      1:50.22    1:55.52
  3 Tozer, Graeme          18 Manitoba Marlins  1:51.79    1:56.07
  4 Razeau, Chris          23 UMAN              1:52.03    1:56.94
  5 Loiselle, Serge        22 UC Swim Club      1:51.43    1:57.40
  6 Ballem, Jarrod         24 UC Swim Club      1:51.81    1:57.62
  7 Ballem, Josh           26 UC Swim Club      1:56.65    1:57.80
  8 Cormack, Richard       21 U Of C DINOS      1:50.10    1:57.90
 -----------------------------------------------------------------
  9 Starkey, Stuart        21 UMAN              1:55.92    1:58.53
 10 Hankewich, Brent       20 GOLDFINS          1:54.01    1:58.71
 -----------------------------------------------------------------
 11 Gillespie, Kevin       17 U Of C DINOS      1:54.13    1:58.86
 12 Kim, Borrey            21 Bears & Pandas    1:52.47    1:59.03
 13 Diehl, Graham          20 U Of C DINOS      2:01.03    2:00.52
 14 Derban, Michael        19 UC Swim Club      1:55.24    2:00.56
 15 Andrews, Gaelen        18 CASC              1:59.03    2:02.18
 16 Neufeld, Trevor        19 CASC              1:58.10    2:02.31
 17 Maxey, Myles           18 CASC              1:59.41    2:02.45
 18 Chang, Jian-Lok        18 Bears & Pandas    2:02.34    2:02.70
 19 Moran, Garrett         18 U Of C DINOS      1:56.40    2:02.79
 20 Grossman, Mark         18 U Of C DINOS      2:01.08    2:03.22
 21 Amer, Adam             17 EKSC              2:04.93    2:03.27
 22 Hortness, Richard      18 AMAC Swimming     1:52.58    2:03.60
 23 Cuthbert, Jens         17 UBC DOLPHINS      1:57.95    2:03.69
 24 Downey, Michael        17 UC Swim Club      2:02.84    2:04.48
 25 Coetzer, Francois      19 GPP               2:06.94    2:04.89
 26 Smetaniuk, Jamie       19 U Of C DINOS      2:04.59    2:05.65
 27 Kafara, Rylan          20 Bears & Pandas    2:04.58    2:05.89
 28 Monk, James            17 UBC DOLPHINS      1:57.64    2:05.94
 29 Westman, Kellen        19 Bears & Pandas    2:02.80    2:07.21
 30 Pandos, Rog            21 Bears & Pandas    1:58.76    2:07.44
 31 Minster, Dan           17 UBC DOLPHINS      2:01.93    2:07.49
 32 Zielnik, Maciek        19 Bears & Pandas    1:56.79    2:09.14
 33 Partridge, Craig       18 U Of C DINOS      2:03.14    2:12.04
 34 Sherwood, Graham       18 CP                2:02.25    2:12.67
 35 Robertson, Tristen     17 UBC DOLPHINS      2:06.40    2:14.01
 36 Lam, Jeffery           20 Bears & Pandas    2:11.87    2:14.99
 37 Vanden Ham, Mike       20 Bears & Pandas    2:07.24    2:15.50