Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 23  Girls 15 & Over 200 SC Meter Freestyle Relay
==================================================================
    Team                                   Seed     Finals
==================================================================
                       === Timed Finals ===
  1 EKSC  'A'                           1:47.88    1:49.74
     1) McIntosh, Heather 20         2) Breitkreutz, Marla 19
     3) Symes, Katerina 15           4) Kubas, Hanna 18
  2 NCSA  'A'                           1:51.67    1:50.48
     1) Vangoudoever, Elsa 18        2) Block, Carmen 17
     3) Miller, Lindsey 17           4) Hendrick, Elizabeth 16
  3 CASC  'A'                           1:49.44    1:50.51
     1) Sayles, Rebecca 15           2) Tyler, Jillian 15
     3) Starratt, Carol 16           4) Leroux, Andrea 16
  4 CASC  'B'                           1:54.72    1:54.15
     1) Beninger, Stephanie 15       2) Starratt, Pamela 15
     3) Traa, Hailee 15              4) Cormack, Stacy 17
  5 KSC  'A'                            1:55.68    1:54.17
     1) Komisar, Vicki 16            2) Townsend, Lindsey 16
     3) Buczkowski, Whitney 15       4) Ryan, Hannah 16
  6 GLEN  'A'                           1:51.67    1:54.97
     1) Stilling, Joanie 15          2) Hassell, Stephanie 15
     3) Kimak, Lauren 17             4) Clarke, Mackenzie 17
  7 UC Swim Club  'B'                   1:55.37    1:56.11
  8 EKSC  'B'                           1:52.29    1:56.52
     1) Harma, Chelsey 14            2) MacLeod, Donna 15
     3) Gross, Sheena 14             4) O'Toole, Shauna 15
  9 UBC DOLPHINS  'A'                   1:50.65    1:56.62
     1) Lee, Janeen 16               2) Jin, Genevieve 17
     3) Self, Jennifer 14            4) Ho, Phoebe 15
 10 EST  'A'                            1:55.00    1:57.20
     1) Wingerter, Sharla 15         2) Rosentreter, Jasmine 15
     3) Shapiro, Aarin 14            4) Gillespie, Tria 14
 11 STSC  'A'                           1:54.14    1:57.25
     1) Kabesh, Kim 16               2) Court, Alexandra 17
     3) Jensen, Michelle 17          4) Bezeau, Catherine 15
 12 CASC  'C'                           1:58.37    1:58.74
     1) Rodefeld, Laura 17           2) Maxey, Amanda 16
     3) Jack, Ally 17                4) Miller, Emily 14
 13 OSC  'A'                            1:56.05    2:00.08
     1) Norton, Thea 17              2) Dymond, Melissa 16
     3) Kremer, Haley 16             4) Harr, Cari 18
 14 EKSC  'C'                           1:58.65    2:00.14
     1) Hayward, Kim 15              2) Elkington, Danielle 15
     3) Young, Glenna 15             4) Follinglo, Kari 16
 15 KSC  'B'                                 NT    2:05.05
     1) Reinhart, Sara 15            2) Saltesz, Amanda 15
     3) Maki, Caye 16                4) Kohlman, Jiselle 17
 16 EKSC  'D'                           2:03.18    2:07.50
     1) Bukieda, Katelyn 16          2) Demchuk, Jaime 17
     3) Ruhl, Lauren 15              4) Welham, Rochelle 15