Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 9  Girls 11-12 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals
==================================================================
                       === Timed Finals ===
  1 Rypien, Elizabeth      11 LASC              2:49.25    2:41.80
  2 Thrower, Jessica       12 UC Swim Club      2:42.90    2:41.93
  3 Montgomery, Olivia     12 CHENA             2:52.79    2:42.23
  4 Forsyth, Riordan J     12 IS                2:44.94    2:43.34
  5 Long, Allison          12 UC Swim Club      2:51.23    2:43.48
  6 Lee, Bora              11 UBC DOLPHINS      2:44.88    2:45.02
  7 McGhee, Pamela         11 UC Swim Club      2:48.23    2:46.95
  8 Smith, Scarlett        12 UBC DOLPHINS      2:45.78    2:47.26
  9 Snodgrass, Rayven      11 CASC              2:57.22    2:47.30
 10 Dakin Kuiper, Sierra   12 LASC              2:46.80    2:47.37
 11 Lanthier, Gabrielle    12 CASC              2:56.08    2:47.46
 12 Pufahl, Alexis         12 GOLDFINS          2:45.27    2:48.23
 13 Sproule, Sasha         12 UC Swim Club      3:01.21    2:48.52
 14 Westra, Xaviera        12 EST               2:51.14    2:49.32
 15 Oleskiw, Wendy         12 STSC              2:49.80    2:49.51
 16 Chan, Sonya            12 UBC DOLPHINS      2:51.18    2:51.01
 17 MacLeod, Kristine      12 UC Swim Club      2:57.18    2:51.15
 18 Ogg, Megan             12 CASC              3:01.83    2:51.61
 19 Tanninen, Christina    11 UBC DOLPHINS      3:02.31    2:51.88
 20 Dufour, Ellan          12 AMAC Swimming     2:53.52    2:53.33
 21 Landry, Taryne         12 CHENA             2:55.94    2:53.80
 22 Lavoie, Maura          11 OSC               3:00.91    2:54.18
 23 Nesbitt, Colleen       11 GLEN              3:02.01    2:54.29
 24 Harley, Brittney       12 GOLDFINS          3:03.16    2:56.58
 25 Quon, Meghan           11 UBC DOLPHINS      2:57.91    2:56.71
 26 Wozney, Alana          12 CHENA             2:53.11    2:57.03
 27 Burke, Amanda          12 UC Swim Club      3:03.05    2:57.09
 28 Davis, Erica           12 CP                2:55.15    2:58.35
 29 Desilets, Irene        11 UBC DOLPHINS      2:58.88    2:58.99
 30 Brown, Jamie           12 OSC               3:02.75    3:01.15
 31 New, Devin             11 GOLDFINS          2:58.40    3:02.95
 32 Clement, Bea           11 CASC              3:19.43    3:05.63
 33 Harrison, Tori         11 KSC               3:06.64    3:06.86
 34 King, Anna-Marie       12 CASC              3:20.21    3:08.50
 -- Traves, Joanne         12 GOLDFINS          2:54.54         DQ
 -- McPhee, Carlie         11 UC Swim Club      3:13.00         DQ