Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
                       Last Completed Event
 Event 92  Boys 15 & Over 200 SC Meter Medley Relay
==================================================================
    Team                                   Seed     Finals
==================================================================
                       === Timed Finals ===
  1 U Of C DINOS  'A'                   1:46.96    1:48.75
     1) Diehl, Graham 20             2) Murray, Chad 22
     3) Schjott, Jonathan 22         4) Gillespie, Kevin 17
  2 Bears & Pandas  'A'                 1:45.08    1:49.12
     1) Chang, Jian-Lok 18           2) Classen, Jesse 25
     3) Kim, Borrey 21               4) Vanden Ham, Mike 20
  3 UC Swim Club  'A'                   1:48.02    1:50.01
     1) Power, Michael 23            2) Derban, Michael 19
     3) Ballem, Josh 26              4) Loiselle, Serge 22
  4 CASC  'A'                           1:51.40    1:50.52
     1) Wollach, Pascal 16           2) Edwards, Benn 17
     3) Greenshields, Joel 15        4) Neufeld, Trevor 19
  5 U Of C DINOS  'B'                   1:48.48    1:50.65
     1) Hyder, Cameron 21            2) South, Thomas 20
     3) Dawes, Garnet 19             4) Cormack, Richard 21
  6 EKSC  'A'                           1:44.38    1:52.78
     1) Kunyk, Matthew 16            2) Kinsella, Tim 18
     3) Lund, Jesse 16               4) Demchuk, Nathan 15
  7 CASC  'B'                           1:55.91    1:54.67
     1) Maxey, Myles 18              2) Szoo, Adam 15
     3) Driedger, Michael 17         4) Andrews, Gaelen 18
  8 GOLDFINS  'A'                       1:53.79    1:54.82
     1) Hankewich, Brent 20          2) Smela, Michael 16
     3) Hankewich, Bradley 16        4) Seibel, Thomas 16
  9 Bears & Pandas  'B'                 1:50.77    1:55.49
     1) Westman, Kellen 19           2) Brewer, Shane 26
     3) Pandos, Rog 21               4) Lam, Jeffery 20
 10 EST  'A'                            1:47.39    1:55.62
     1) Lapins, John 16              2) Lindemann, Ben 17
     3) Tso, Darren 16               4) Aitchison, Kent 15
 11 GLEN  'A'                           1:56.78    1:57.59
     1) Denoon, Connor 15            2) Sorrenti, Kyle 17
     3) Kubik, Thane 15              4) Nesbitt, Glen 15
 12 OSC  'A'                            2:04.69    1:58.57
     1) Lynch, Nathan 15             2) Yeap, Winston 14
     3) Lavoie, Malcolm 17           4) O'Neill, Braden 16
 13 U Of C DINOS  'C'                   1:55.73    1:59.09
     1) Moran, Garrett 18            2) Alisic, Denis 21
     3) Grossman, Mark 18            4) Partridge, Craig 18
 14 EKSC  'B'                           1:55.60    1:59.75
     1) Braid, Geoffrey 15           2) Amer, Adam 17
     3) Allen, Justin 16             4) Reid, Mark 16
 15 UC Swim Club  'B'                   1:59.45    2:00.29
     1) Artym, Kyle 16               2) Downey, Michael 17
     3) Wong, Charles 14             4) Parsons, Gregory 16
 16 CASC  'C'                           2:05.15    2:01.49
     1) Odger, Zacary 15             2) Doerksen, Derek 15
     3) Kautz, Adam 15               4) Michie, Chad 15
 17 UBC DOLPHINS  'A'                   1:50.17    2:02.01
     1) Gomez, Inaki 15              2) Minster, Dan 17
     3) Cuthbert, Jens 17            4) Brotzky, Ilya 15
 18 UBC DOLPHINS  'B'                        NT    2:04.25
     1) Partridge, Ben 15            2) Inverarity, Max 15
     3) Monk, James 17               4) Robertson, Tristen 17
 19 EKSC  'C'                           1:58.94    2:04.38
     1) Maitland, Kier 14            2) Ng, Michael 15
     3) Larone, Tyson 16             4) Phelan, Jim 15