Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 78  Boys 15 & Over 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims
==================================================================
                  === 15-16 Results Prelims ===
  1 Smela, Michael         16 GOLDFINS          2:29.47    2:34.15
  2 Armstrong, Tristan     16 NCSA              2:32.63    2:39.05
  3 Szoo, Adam             15 CASC              2:41.85    2:40.17
  4 Anhorn, Jason          16 AMAC Swimming     2:43.80    2:42.42
  5 Wollach, Pascal        16 CASC              2:43.78    2:43.84
  6 Szmigielski, Kuba      15 GOLDFINS          2:42.46    2:45.75
  7 O'Bryan, Tyler         16 CWC               2:44.92    2:45.96
  8 Galloway, Gregory      15 CASC              2:45.51    2:46.03
 -----------------------------------------------------------------
  9 Kautz, Adam            15 CASC              2:48.93    2:46.06
 10 Ng, Michael            15 EKSC              2:38.69    2:46.19
 -----------------------------------------------------------------
 11 O'Neill, Braden        16 OSC               2:52.42    2:48.33
 12 McRae, Chris           16 STSC              2:45.68    2:49.21
 13 Nesbitt, Glen          15 GLEN              2:50.25    2:50.59
 14 Guy, Colton            15 EKSC              2:39.72    2:53.35
 15 Artym, Kyle            16 UC Swim Club      2:46.49    2:53.92
 16 Peddie, David          15 OSC               2:59.37    3:04.05
                === 17 & Over Results Prelims ===
  1 Murray, Chad           22 U Of C DINOS      2:32.46    2:29.16
  2 Engi, Morgan           18 U Of C DINOS      2:35.00    2:32.49
  3 Hyder, Cameron         21 U Of C DINOS      2:28.21    2:33.00
  4 Alisic, Denis          21 U Of C DINOS      2:26.46    2:33.40
  5 Harper, Cori           18 EST               2:21.86    2:34.01
  6 Amer, Adam             17 EKSC              2:34.91    2:34.94
  7 Driedger, Michael      17 CASC              2:51.27    2:38.59
  8 Kinsella, Tim          18 EKSC              2:27.97    2:38.80
 -----------------------------------------------------------------
  9 South, Thomas          20 U Of C DINOS      2:20.21    2:39.60
 10 Edwards, Benn          17 CASC              2:44.80    2:39.61
 -----------------------------------------------------------------
 11 Lindemann, Ben         17 EST               2:33.63    2:39.97
 12 Coetzer, Francois      19 GPP               2:42.51    2:40.61
 13 Brewer, Shane          26 Bears & Pandas    2:24.93    2:40.74
 14 Downey, Michael        17 UC Swim Club      2:42.75    2:43.82
 15 Lam, Jeffery           20 Bears & Pandas    2:37.04    2:44.08
 16 Stevens, Michael       17 KSC               2:42.06    2:44.95
 17 Kafara, Rylan          20 Bears & Pandas    2:50.69    2:45.03
 18 Andrews, Gaelen        18 CASC              3:00.98    2:48.56
 19 Cookson, Lee           17 CP                2:38.56    2:51.12
 20 Vanden Ham, Mike       20 Bears & Pandas    2:37.82    2:52.48
 21 Derban, Willie         18 U Of C DINOS      2:41.58    2:53.27
 -- Dawes, Garnet          19 U Of C DINOS      2:34.96         DQ