Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 70  Boys 11-14 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims
==================================================================
                  === 11-12 Results Prelims ===
  1 Kendrick, James        12 CASC              2:29.74    2:30.09
  2 Lowenstein, Michael    12 CASC              2:37.17    2:30.39
  3 Nelson, Erik           12 CASC              2:44.55    2:38.74
  4 Blattler, Gregory      11 CASC              2:44.41    2:39.06
  5 Goodway, James         12 CP                2:47.55    2:41.66
  6 Novak, Daxton          12 UC Swim Club      2:47.50    2:42.06
  7 Spenceley, John        11 CP                2:44.96    2:42.38
  8 Kremer, Trace          12 OSC               2:40.55    2:42.39
 -----------------------------------------------------------------
  9 Ambulgekar, Ashveen    12 GOLDFINS          2:41.35    2:44.41
 10 Churchill, Randy       12 UC Swim Club      2:50.69    2:44.90
 -----------------------------------------------------------------
 11 Swain, Greg            12 AMAC Swimming     2:49.42    2:45.56
 12 Gray, Stuart           11 CP                2:50.84    2:46.41
 13 Tworek, Nicholas       12 OSC               2:55.63    2:50.75
 14 Myers, Brandon         12 CASC              3:00.19    2:51.83
 15 Christmas, Tanner      11 CASC              2:49.54    2:52.42
 16 Sponiar, Matthew       12 CP                2:52.53    2:52.63
 17 Syroteuk, Christopher  11 CASC              2:59.92    2:52.90
 18 Jobe, Graham           11 CASC              3:28.00    2:59.88
 19 Hibberd, Steven        11 KSC               3:07.31    3:08.47
 -- Somjen, Zach           12 UBC DOLPHINS     X2:57.30        XDQ
 -- Starko, Sam            12 UBC DOLPHINS     X2:41.79        XDQ
                  === 13-14 Results Prelims ===
  1 Lockhart, Sandy        14 UBC DOLPHINS      2:24.40    2:20.82
  2 Maxey, Taylor          14 CASC              2:17.22    2:22.11
  3 Miazga, Colin          14 GOLDFINS          2:18.14    2:22.24
  4 Lefsrud, Nathan        14 CASC              2:29.97    2:23.80
  5 Hagen, Kiefer          14 OSC               2:31.58    2:26.25
  6 Heine, Gordon          14 EST               2:25.89    2:26.69
  7 Maitland, Kier         14 EKSC              2:23.39    2:27.58
  8 Halverson, A J         14 KSC               2:19.82    2:28.20
 -----------------------------------------------------------------
  9 Maybury, Braden        13 CASC              2:30.43    2:29.00
 10 Sanchez, Gilberto      14 OSC               2:34.98    2:29.15
 -----------------------------------------------------------------
 11 Tanninen, Christopher  14 UBC DOLPHINS      2:31.27    2:30.66
 12 Quinlan, Peter         14 LASC              2:49.50    2:34.19
 13 Linnet, Otto           14 UBC DOLPHINS      2:31.00    2:35.13
 14 LI, Patrick            14 CASC              2:38.24    2:39.01
 15 Cowan, Patrick         13 GOLDFINS          2:31.42    2:41.32
 16 Markowski, Kyle        13 STSC              2:41.11    2:42.91
 -- Leitch, Ian            13 UBC DOLPHINS     X2:40.11   X2:45.63