Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 58  Boys 11-14 100 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals
==================================================================
                   === 11-12 Results Finals ===
  1 Kendrick, James        12 CASC              1:01.34      59.54
  2 Baldo, Lucas           12 GOLDFINS          1:06.78    1:05.60
  3 Siarkowski, Michael    12 UC Swim Club      1:07.42    1:05.65
  4 Blattler, Gregory      11 CASC              1:06.51    1:06.04
  5 Nelson, Erik           12 CASC              1:08.57    1:07.12
  6 Churchill, Randy       12 UC Swim Club      1:07.50    1:07.18
  7 Swain, Greg            12 AMAC Swimming     1:08.57    1:08.18
  8 Karperien, Matthew     12 CASC              1:08.21    1:09.85
                   === 13-14 Results Finals ===
  1 Maxey, Taylor          14 CASC                57.49      56.02
  2 Tanninen, Christopher  14 UBC DOLPHINS        58.29      58.24
  3 Huynh, Stanley         14 EST                 59.17      58.86
  4 Yeap, Winston          14 OSC                 59.79      59.54
  5 Maitland, Kier         14 EKSC              1:00.80      59.67
  6 Sanchez, Gilberto      14 OSC               1:00.16      59.84
  7 Miazga, Colin          14 GOLDFINS          1:00.15      59.92
  8 Linnet, Otto           14 UBC DOLPHINS        59.58    1:00.00
                      === Preliminaries ===
 -- Liu, Tom               14 CHENA             1:04.23
 -- Acimovic, Aleksandar   11 UBC DOLPHINS      1:10.85
 -- Gavric, Marko          12 UBC DOLPHINS      1:03.49
 -- Partridge, Alex        12 UBC DOLPHINS      1:09.07
 -- Starko, Sam            12 UBC DOLPHINS      1:11.81
 -- Somjen, Zach           12 UBC DOLPHINS      1:13.01
  9 Maybury, Braden        13 CASC              1:01.66
  9 Spenceley, John        11 CP                1:09.30
 10 Halverson, A J         14 KSC               1:01.78
 10 Goodway, James         12 CP                1:09.94
 11 LI, Patrick            14 CASC              1:01.89
 11 Jobe, Graham           11 CASC              1:10.64
 12 Muszkie, Gregory       14 GOLDFINS          1:02.02
 12 Ambulgekar, Ashveen    12 GOLDFINS          1:10.80
 13 Heine, Gordon          14 EST               1:02.63
 13 Sponiar, Matthew       12 CP                1:10.89
 14 Blondeau, Brandon      12 GOLDFINS          1:10.97
 14 Lefsrud, Nathan        14 CASC              1:02.76
 15 Myers, Brandon         12 CASC              1:11.11
 15 Block, Jason           13 NCSA              1:02.80
 16 Zwicker, John          14 NCSA              1:02.93
 16 Christmas, Tanner      11 CASC              1:12.46
 17 Gray, Stuart           11 CP                1:12.47
 17 Ng, Justin             13 UBC DOLPHINS      1:03.03
 18 Godley, Trevor         12 OSC               1:13.55
 18 Markowski, Kyle        13 STSC              1:03.23
 19 Syroteuk, Christopher  11 CASC              1:14.73
 19 Loyola, Mathew         13 NCSA              1:03.68
 20 Wagner, Thomas         11 UC Swim Club      1:15.37
 20 Lavoie, Callum         13 OSC               1:04.55
 21 Quinlan, Peter         14 LASC              1:05.39
 21 Schaepsmeyer, Thomas   11 CASC              1:17.56
 22 Tso, Kelly             13 EST               1:05.41
 23 Driedger, Adam         13 CASC              1:05.52
 24 Clark, Mike            14 STSC              1:05.74
 25 Kemmet, Elliott        14 EST               1:06.22
 26 Long, Bryce            13 NCSA              1:08.00
 27 Krysiak, Adam          13 CASC              1:09.37
 28 Roles, Jeremy          13 CASC              1:09.72