Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 28  Boys 15 & Over 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals
==================================================================
                   === 15-16 Results Finals ===
  1 Wollach, Pascal        16 CASC              1:56.05    1:55.79
  2 Hankewich, Bradley     16 GOLDFINS          2:00.49    1:59.16
  3 Demchuk, Nathan        15 EKSC              2:01.56    2:01.29
  4 Pape, Ashley           16 NCSA              2:02.36    2:02.25
  5 Kubik, Thane           15 GLEN              2:03.58    2:03.05
  6 Seibel, Thomas         16 GOLDFINS          2:03.43    2:03.31
  7 Reid, Mark             16 EKSC              2:03.26    2:04.79
  8 Smela, Michael         16 GOLDFINS          2:05.04    2:05.01
                 === 17 & Over Results Finals ===
  1 Tozer, Graeme          18 Manitoba Marlins  1:56.07    1:52.19
  2 Hyder, Cameron         21 U Of C DINOS      1:55.36    1:53.42
  3 Power, Michael         23 UC Swim Club      1:55.52    1:55.38
  4 Razeau, Chris          23 UMAN              1:56.94    1:55.61
  5 Ballem, Jarrod         24 UC Swim Club      1:57.62    1:56.57
  6 Ballem, Josh           26 UC Swim Club      1:57.80    1:58.09
  7 Starkey, Stuart        21 UMAN              1:58.53    1:58.30
  8 Loiselle, Serge        22 UC Swim Club      1:57.40    1:59.24
                      === Preliminaries ===
  8 Cormack, Richard       21 U Of C DINOS      1:57.90
  9 Phelan, Jim            15 EKSC              2:05.75
 10 Hankewich, Brent       20 GOLDFINS          1:58.71
 10 Artym, Kyle            16 UC Swim Club      2:06.10
 11 Gillespie, Kevin       17 U Of C DINOS      1:58.86
 11 Hibberd, Andrew        16 KSC               2:06.71
 12 Galloway, Gregory      15 CASC              2:06.83
 12 Kim, Borrey            21 Bears & Pandas    1:59.03
 13 Lynch, Nathan          15 OSC               2:07.99
 13 Diehl, Graham          20 U Of C DINOS      2:00.52
 14 Derban, Michael        19 UC Swim Club      2:00.56
 14 Tso, Darren            16 EST               2:08.64
 15 Nesbitt, Glen          15 GLEN              2:09.14
 15 Andrews, Gaelen        18 CASC              2:02.18
 16 Neufeld, Trevor        19 CASC              2:02.31
 16 Aitchison, Kent        15 EST               2:09.21
 17 Sabourin, Justin       16 OSC               2:09.34
 17 Maxey, Myles           18 CASC              2:02.45
 18 Chang, Jian-Lok        18 Bears & Pandas    2:02.70
 18 O'Neill, Braden        16 OSC               2:09.68
 19 Parsons, Gregory       16 UC Swim Club      2:09.73
 19 Moran, Garrett         18 U Of C DINOS      2:02.79
 20 Grossman, Mark         18 U Of C DINOS      2:03.22
 20 Kautz, Adam            15 CASC              2:10.03
 21 Amer, Adam             17 EKSC              2:03.27
 21 Szmigielski, Kuba      15 GOLDFINS          2:10.18
 22 Hortness, Richard      18 AMAC Swimming     2:03.60
 22 Inverarity, Max        15 UBC DOLPHINS      2:10.27
 23 Michie, Chad           15 CASC              2:10.44
 23 Eubank, Mclean         15 CP                2:10.44
 23 Cuthbert, Jens         17 UBC DOLPHINS      2:03.69
 24 Downey, Michael        17 UC Swim Club      2:04.48
 25 Chan, Matthew          15 STSC              2:10.49
 25 Coetzer, Francois      19 GPP               2:04.89
 26 Odger, Zacary          15 CASC              2:11.02
 26 Smetaniuk, Jamie       19 U Of C DINOS      2:05.65
 27 Kafara, Rylan          20 Bears & Pandas    2:05.89
 27 Guy, Colton            15 EKSC              2:11.08
 28 Denoon, Connor         15 GLEN              2:11.73
 28 Monk, James            17 UBC DOLPHINS      2:05.94
 29 Westman, Kellen        19 Bears & Pandas    2:07.21
 29 Douglas, Graeham       15 CWC               2:11.81
 30 Pandos, Rog            21 Bears & Pandas    2:07.44
 30 Anhorn, Jason          16 AMAC Swimming     2:12.18
 31 Braid, Geoffrey        15 EKSC              2:13.18
 31 Minster, Dan           17 UBC DOLPHINS      2:07.49
 32 Ng, Michael            15 EKSC              2:14.25
 32 Zielnik, Maciek        19 Bears & Pandas    2:09.14
 33 McRae, Chris           16 STSC              2:15.40
 33 Partridge, Craig       18 U Of C DINOS      2:12.04
 34 Sherwood, Graham       18 CP                2:12.67
 34 Peddie, David          15 OSC               2:16.65
 35 Partridge, Ben         15 UBC DOLPHINS      2:17.88
 35 Robertson, Tristen     17 UBC DOLPHINS      2:14.01
 36 Lam, Jeffery           20 Bears & Pandas    2:14.99
 36 Allen, Justin          16 EKSC              2:19.31
 37 Vanden Ham, Mike       20 Bears & Pandas    2:15.50
 37 Podjarkowski, Adrian   15 EKSC              2:24.59