Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 26  Boys 11-14 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals
==================================================================
                   === 11-12 Results Finals ===
  1 Kendrick, James        12 CASC              2:12.05    2:08.70
  2 Chan, Hong-Ting        12 UBC DOLPHINS      2:12.98    2:09.71
  3 Chan, Hong-Kei         12 UBC DOLPHINS      2:15.01    2:13.25
  4 Conroy, Andrew         12 UBC DOLPHINS      2:20.94    2:18.34
  5 Gavric, Marko          12 UBC DOLPHINS      2:20.44    2:21.03
  6 Novak, Daxton          12 UC Swim Club      2:25.04    2:22.23
  7 Churchill, Randy       12 UC Swim Club      2:23.25    2:22.32
  8 Siarkowski, Michael    12 UC Swim Club      2:24.21    2:24.92
                   === 13-14 Results Finals ===
  1 Tanninen, Christopher  14 UBC DOLPHINS      2:05.11    2:04.04
  2 Lockhart, Sandy        14 UBC DOLPHINS      2:08.64    2:05.71
  3 Lutsch, Curtis         13 UC Swim Club      2:08.88    2:05.85
  4 Maitland, Kier         14 EKSC              2:08.63    2:06.33
  5 Wong, Charles          14 UC Swim Club      2:13.02    2:08.11
  6 Porras, Andres         13 UC Swim Club      2:12.99    2:11.45
  7 Sanchez, Gilberto      14 OSC               2:13.14    2:12.34
  8 LI, Patrick            14 CASC              2:14.23    2:15.96
                      === Preliminaries ===
  9 Olson, Erik            13 OSC               2:14.57
  9 Kremer, Trace          12 OSC               2:26.23
 10 Swain, Greg            12 AMAC Swimming     2:27.85
 10 Markowski, Kyle        13 STSC              2:14.77
 11 Baldo, Lucas           12 GOLDFINS          2:27.98
 11 Vanderven, Evan        14 CASC              2:15.51
 12 Miazga, Colin          14 GOLDFINS          2:15.58
 12 Spenceley, John        11 CP                2:29.13
 13 McMurray, Stephen      14 KSC               2:17.03
 13 Partridge, Alex        12 UBC DOLPHINS      2:30.01
 14 McAuley, Matthew       13 CASC              2:17.11
 14 Selner, Justin         12 OSC               2:30.41
 15 Goodway, James         12 CP                2:30.81
 15 Lefsrud, Nathan        14 CASC              2:18.51
 16 Ng, Justin             13 UBC DOLPHINS      2:19.04
 16 Myers, Brandon         12 CASC              2:31.00
 17 Nelson, Erik           12 CASC              2:31.27
 17 Heine, Gordon          14 EST               2:19.52
 18 Lavoie, Callum         13 OSC               2:20.78
 18 Starko, Sam            12 UBC DOLPHINS      2:31.91
 19 Sponiar, Matthew       12 CP                2:33.64
 19 Quinlan, Peter         14 LASC              2:21.64
 20 Muszkie, Gregory       14 GOLDFINS          2:21.79
 20 Gray, Stuart           11 CP                2:34.29
 21 Acimovic, Aleksandar   11 UBC DOLPHINS      2:35.13
 21 Zwicker, John          14 NCSA              2:21.85
 22 Clark, Mike            14 STSC              2:22.69
 22 Jobe, Graham           11 CASC              2:37.66
 23 Love, Bretton          12 GOLDFINS          2:38.30
 23 Liu, Tom               14 CHENA             2:23.53
 24 Driedger, Adam         13 CASC              2:24.59
 24 Christmas, Tanner      11 CASC              2:38.97
 25 Somjen, Zach           12 UBC DOLPHINS      2:40.00
 25 Cowan, Patrick         13 GOLDFINS          2:29.69
 26 Roles, Jeremy          13 CASC              2:31.81
 26 Blondeau, Brandon      12 GOLDFINS          2:40.76
 27 Syroteuk, Christopher  11 CASC              2:47.42
 -- Schaepsmeyer, Thomas   11 CASC                   DQ