Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 24  Boys 15 & Over 200 SC Meter Freestyle Relay
==================================================================
    Team                                   Seed     Finals
==================================================================
                       === Timed Finals ===
  1 UC Swim Club  'A'                   1:36.82    1:37.58
     1) Ballem, Josh 26              2) Betuzzi, Ray 16
     3) Power, Michael 23            4) Ballem, Jarrod 24
  2 CASC  'A'                           1:39.49    1:38.56
     1) Neufeld, Trevor 19           2) Wollach, Pascal 16
     3) Maxey, Myles 18              4) Greenshields, Joel 15
  3 EKSC  'A'                           1:36.23    1:42.13
     1) Thomsen, Chad 20             2) Lund, Jesse 16
     3) Demchuk, Nathan 15           4) Kunyk, Matthew 16
  4 GOLDFINS  'A'                       1:40.83    1:42.14
     1) Hankewich, Brent 20          2) Hankewich, Bradley 16
     3) Smela, Michael 16            4) Seibel, Thomas 16
  5 UC Swim Club  'B'                   1:42.91    1:42.41
     1) Loiselle, Serge 22           2) Artym, Kyle 16
     3) Parsons, Gregory 16          4) Downey, Michael 17
  6 CASC  'B'                           1:45.28    1:43.66
     1) Driedger, Michael 17         2) Andrews, Gaelen 18
     3) Doerksen, Derek 15           4) Michie, Chad 15
  7 UBC DOLPHINS  'A'                   1:38.03    1:45.20
     1) Robertson, Tristen 17        2) Cuthbert, Jens 17
     3) Minster, Dan 17              4) Brotzky, Ilya 15
  8 EST  'A'                            1:37.81    1:45.51
     1) Aitchison, Kent 15           2) Tso, Darren 16
     3) Lapins, John 16              4) Harper, Cori 18
  9 OSC  'A'                            1:51.10    1:47.05
     1) O'Neill, Braden 16           2) Lavoie, Malcolm 17
     3) Lynch, Nathan 15             4) Sabourin, Justin 16
 10 EKSC  'B'                           1:44.09    1:48.05
     1) Amer, Adam 17                2) Ng, Michael 15
     3) Phelan, Jim 15               4) Guy, Colton 15
 11 CASC  'C'                           1:48.52    1:48.73
     1) Galloway, Gregory 15         2) Szoo, Adam 15
     3) Edwards, Benn 17             4) Odger, Zacary 15
 12 UBC DOLPHINS  'B'                   1:43.43    1:49.75
     1) Monk, James 17               2) Gomez, Inaki 15
     3) Inverarity, Max 15           4) Partridge, Ben 15
 13 EKSC  'C'                           1:47.91    1:49.98
     1) Kinsella, Tim 18             2) Reid, Mark 16
     3) Allen, Justin 16             4) Larone, Tyson 16