Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 14  Boys 15-16 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals
==================================================================
                       === Timed Finals ===
  1 Armstrong, Tristan     16 NCSA              2:13.98    2:14.72
  2 Smela, Michael         16 GOLDFINS          2:14.97    2:16.43
  3 Lund, Jesse            16 EKSC              2:12.76    2:16.44
  4 Kubik, Thane           15 GLEN              2:18.14    2:18.76
  5 Betuzzi, Ray           16 UC Swim Club      2:23.57    2:19.15
  6 Tso, Darren            16 EST               2:22.41    2:19.92
  7 Doerksen, Derek        15 CASC              2:25.49    2:20.23
  8 Larone, Tyson          16 EKSC              2:21.00    2:22.81
  9 Odger, Zacary          15 CASC              2:25.66    2:22.97
 10 Phelan, Jim            15 EKSC              2:23.61    2:23.39
 11 Kunyk, Matthew         16 EKSC              2:19.65    2:23.80
 12 Seibel, Thomas         16 GOLDFINS          2:20.13    2:23.98
 13 Lapins, John           16 EST               2:22.76    2:24.09
 14 Brotzky, Ilya          15 UBC DOLPHINS      2:19.97    2:24.27
 15 Kautz, Adam            15 CASC              2:23.70    2:25.19
 16 Eubank, Mclean         15 CP                2:22.33    2:25.86
 17 Reid, Mark             16 EKSC              2:25.84    2:26.12
 18 Artym, Kyle            16 UC Swim Club      2:22.62    2:26.20
 19 Sabourin, Justin       16 OSC               2:23.62    2:26.27
 20 Gomez, Inaki           15 UBC DOLPHINS      2:16.79    2:26.54
 21 Lynch, Nathan          15 OSC               2:24.56    2:26.59
 22 Ng, Michael            15 EKSC              2:25.36    2:26.78
 23 Nesbitt, Glen          15 GLEN              2:25.83    2:26.82
 24 Douglas, Graeham       15 CWC               2:24.18    2:26.94
 25 Szmigielski, Kuba      15 GOLDFINS          2:26.77    2:27.34
 26 Chan, Matthew          15 STSC              2:29.46    2:27.84
 27 Denoon, Connor         15 GLEN              2:32.51    2:28.00
 28 Braid, Geoffrey        15 EKSC              2:34.84    2:28.36
 29 Galloway, Gregory      15 CASC              2:24.94    2:29.04
 30 McRae, Chris           16 STSC              2:29.57    2:29.05
 31 Anhorn, Jason          16 AMAC Swimming     2:27.60    2:29.28
 32 Guy, Colton            15 EKSC              2:23.19    2:29.62
 33 Hibberd, Andrew        16 KSC               2:33.89    2:30.24
 34 Partridge, Ben         15 UBC DOLPHINS      2:30.37    2:30.88
 35 Inverarity, Max        15 UBC DOLPHINS      2:24.31    2:32.25
 36 Michie, Chad           15 CASC              2:34.44    2:33.48
 37 Parsons, Gregory       16 UC Swim Club      2:31.26    2:34.73
 38 Aitchison, Kent        15 EST               2:32.54    2:34.82
 39 O'Bryan, Tyler         16 CWC               2:33.42    2:35.47
 40 Podjarkowski, Adrian   15 EKSC              2:32.96    2:36.00
 41 Fischbuch, Robbie      15 KSC               2:34.36    2:36.59
 42 Allen, Justin          16 EKSC              2:30.05    2:36.97
 -- Peddie, David          15 OSC                   XNT        XNS