Calgary Cascade Swim Club
      SC Speed Meet - Talisman Centre - November 7-9, 2003
 Event 10  Boys 11-12 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals
==================================================================
                       === Timed Finals ===
  1 Chan, Hong-Kei         12 UBC DOLPHINS      2:28.89    2:27.44
  2 Chan, Hong-Ting        12 UBC DOLPHINS      2:30.12    2:27.54
  3 Conroy, Andrew         12 UBC DOLPHINS      2:33.82    2:33.07
  4 Lowenstein, Michael    12 CASC              2:37.29    2:33.53
  5 Kindrachuk, Nathan     12 OSC               2:35.54    2:36.74
  6 Novak, Daxton          12 UC Swim Club      2:51.06    2:43.45
  7 Blattler, Gregory      11 CASC              2:49.79    2:44.94
  8 Nelson, Erik           12 CASC              2:43.55    2:46.39
  9 Churchill, Randy       12 UC Swim Club      2:49.57    2:46.94
 10 Kremer, Trace          12 OSC               2:42.52    2:47.10
 11 Ambulgekar, Ashveen    12 GOLDFINS          2:47.98    2:48.04
 11 Selner, Justin         12 OSC               2:55.82    2:48.04
 13 Blondeau, Brandon      12 GOLDFINS          2:50.75    2:50.13
 14 Somjen, Zach           12 UBC DOLPHINS      2:54.06    2:50.54
 15 Gray, Stuart           11 CP                3:02.59    2:50.74
 16 Goodway, James         12 CP                3:10.79    2:51.58
 17 Love, Bretton          12 GOLDFINS          2:52.51    2:52.14
 18 Baldo, Lucas           12 GOLDFINS          2:52.03    2:52.48
 19 Godley, Trevor         12 OSC               2:58.75    2:52.62
 20 Sponiar, Matthew       12 CP                2:53.87    2:52.64
 21 Acimovic, Aleksandar   11 UBC DOLPHINS      3:13.43    2:53.20
 22 Swain, Greg            12 AMAC Swimming     3:06.72    2:53.66
 23 Starko, Sam            12 UBC DOLPHINS      2:56.17    2:54.50
 24 Wagner, Thomas         11 UC Swim Club      3:06.85    2:58.81
 25 Spenceley, John        11 CP                3:03.25    2:59.39
 26 Tworek, Nicholas       12 OSC               3:04.37    2:59.58
 27 Siarkowski, Michael    12 UC Swim Club      3:12.79    2:59.85
 28 Partridge, Alex        12 UBC DOLPHINS      2:58.36    2:59.96
 29 Jobe, Graham           11 CASC              3:06.59    3:01.62
 30 Christmas, Tanner      11 CASC              2:54.45    3:04.63
 31 Syroteuk, Christopher  11 CASC              3:18.52    3:09.27
 32 Schaepsmeyer, Thomas   11 CASC              3:10.85    3:10.48
 33 Hibberd, Steven        11 KSC               3:03.84    3:12.98