2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 76  Boys 11-12 200 SC Meter IM
==================================================================
    AB Record:   2:20.28  2003      Curtis Lutsch, UCSC
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Kremer, Trace          12 OSC               2:38.37    2:38.94   521
  2 Morrow, Kyle           12 RedDeer Swimming  2:38.94    2:39.34   518
  3 Novak, Daxton          12 UC Swim Club      2:38.65    2:39.45   517
  4 Blattler, Gregory      11 CASC              2:41.60    2:43.25   487
  5 Newton, Braeden        11 FMSC              2:44.91    2:44.56   477
  6 Dalen, Christopher     11 UC Swim Club      2:43.06    2:46.59   461
  7 Chow, Daniel           12 CASC              2:51.36    2:48.36   448
  8 Churchill, Randy       12 UC Swim Club      2:43.98    2:50.35   434
 -----------------------------------------------------------------
  9 Cocks, Ross            12 EKSC              2:56.32    2:53.11   416
  9 Gray, Stuart           11 CP                2:48.78    2:53.11   416
 11 Myers, Brandon         12 CASC              2:49.76    2:53.64   412
 12 Syroteuk, Christopher  11 CASC              2:54.30    2:54.63   406
 13 Ho, Calvin             11 EKSC              2:52.97    2:54.93   404
 14 Wagner, Thomas         11 UC Swim Club      2:58.47    2:56.54   393
 15 Jobe, Graham           12 CASC              2:52.54    2:56.72   392
 16 Tworek, Nicholas       12 OSC               2:54.37    2:57.15   390
 -----------------------------------------------------------------
 17 Schaepsmeyer, Thomas   12 CASC              2:59.46    2:57.36   388
 18 Bobrosky, Chad         11 CASC              2:55.27    2:58.01   384
 -----------------------------------------------------------------
 19 Hanna, Roger           12 UC Swim Club      3:03.14    3:03.56   352
 20 Funk, Richard          11 EKSC              2:55.11    3:03.63   351
 21 Thiessen, Nathan       12 CASC              2:58.02    3:04.64   345
 22 Dufour, Graeme         11 AMAC Swimming     3:04.83    3:07.09   332
 23 Johannesson, Luke      11 AMAC Swimming     3:13.14    3:08.56   324
 24 Muise, Dallen          12 NCSA              3:09.17    3:10.41   314
 25 Jones, Matthew         11 UC Swim Club      3:10.53    3:11.88   307
 26 Osmond, Paul           11 GPP               3:05.20    3:11.95   307
 27 Vanderbeek, Eric       12 FMSC              3:01.99    3:12.29   305
 28 Gebert, Jorah          11 FMSC              3:12.86    3:12.44   304
 29 Lai, Jason             11 EKSC              3:12.57    3:12.77   302
 30 Marjan, Alexander      11 OSC               3:16.37    3:12.78   302
 31 Mak, Anthony           11 UC Swim Club      3:22.08    3:13.80   297
 32 Nicol, Alastair        12 LASC              3:07.81    3:14.25   295
 33 Boutin, Jesse          11 COMET             3:19.31    3:17.27   281
 34 Bennett, David         11 CASC              3:25.64    3:19.38   271
 -- Flanagan, Jordan       11 AMAC Swimming     3:08.22         DQ