2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 55  Girls 10 & Under 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Goodway, Anna          10 CP                3:31.08    3:16.82   497
  2 Beveridge, Allison     10 UC Swim Club      3:30.84    3:18.75   484
  3 Marcakova, Monika      10 UC Swim Club      3:25.55    3:21.27   468
  4 Fung, Natasha          10 OSC               3:36.07    3:21.65   466
  5 Graves, Meagan A        9 Torpedo           3:27.80    3:23.73   453
  5 Rozos, Bailey           9 GCO               3:43.32    3:23.73   453
  7 Duchesnay, Cheyanne    10 Sharks            3:26.91    3:23.83   453
  8 Panet-Raymond, Wylie   10 EKSC              3:27.07    3:24.44   449
 -----------------------------------------------------------------
  9 MacLeod, Kari          10 UC Swim Club      3:30.44    3:29.13   422
 10 Snodgrass, Brooklynn    9 CASC              3:39.86    3:29.34   421
 -----------------------------------------------------------------
 11 Bailey, Ciara          10 GCO               3:34.32    3:30.83   413
 12 Thomas, Meghan         10 KSC                    NT    3:32.82   402
 13 Karperien, Chantel     10 CASC              3:54.42    3:33.70   398
 14 Nowoselsky, Sarah      10 STSC              3:29.95    3:37.86   377
 15 Alcorn, Catherine      10 RedDeer Swimming  3:36.19    3:38.96   371
 16 Pierse, Patricia        9 EKSC              3:42.59    3:42.92   352
 17 Kuppe, Meghan          10 UC Swim Club      3:58.68    3:44.03   347
 18 Hildebrand, Alyssa     10 UC Swim Club      3:56.86    3:46.84   334
 19 Achtymichuk, Payton    10 SPSC              3:58.67    3:47.43   332
 20 Davis, Christine       10 CP                4:17.99    3:47.54   331
 21 Gould, Carly           10 GLEN              3:40.47    3:47.58   331
 22 Little, Kaitlyn        10 RedDeer Swimming  3:45.23    3:49.20   324
 23 Starman, Sabra          9 EKSC              3:55.68    3:50.41   319
 24 McDermott, Erin        10 STSC              3:42.50    3:55.52   297