2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 49  Girls 10 & Under 100 SC Meter Backstroke
==================================================================
    AB Record:   1:13.00  1999      Mallory Hoekstra, EKSC
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Mills, Madison         10 OSC               1:21.12    1:19.75   527
  2 Kremer, Lori           10 OSC               1:22.57    1:22.80   478
  3 Fung, Natasha          10 OSC               1:30.27    1:24.06   459
  4 Wei, Queenie           10 UC Swim Club      1:27.41    1:25.70   436
  5 Cook, Olivia           10 FMSC              1:27.13    1:26.32   428
  6 Snodgrass, Brooklynn    9 CASC              1:28.31    1:26.64   423
  7 Little, Kaitlyn        10 RedDeer Swimming  1:29.08    1:26.84   421
  8 Whitaker, Brooke       10 CASC              1:28.90    1:26.98   419
 -----------------------------------------------------------------
  9 McLean, Saskia         10 EKSC              1:26.80    1:27.34   414
 10 Neudorf, Kayla         10 Torpedo           1:29.66    1:28.32   401
 -----------------------------------------------------------------
 11 Kemeri, Anna            9 UC Swim Club      1:34.14    1:29.10   392
 12 Wong, Jessica           9 AMAC Swimming     1:30.21    1:30.15   379
 13 John, Stephanie        10 UC Swim Club      1:32.19    1:30.62   373
 14 Morgan, Jennifer       10 EKSC              1:30.21    1:30.63   373
 15 Johnston, Shannon       9 OSC               1:38.94    1:30.71   372
 16 Jewitt, Jacqueline      9 SPSC              1:30.72    1:30.75   372
 17 Hildebrand, Alyssa     10 UC Swim Club      1:30.85    1:30.95   369
 18 Neufeld, Jessica       10 GCO               1:31.90    1:31.85   359
 19 Alcorn, Catherine      10 RedDeer Swimming  1:32.16    1:33.87   336
 20 Schamber, Nicole        9 STSC              1:36.65    1:34.39   331
 21 MacLeod, Kari          10 UC Swim Club      1:33.96    1:34.87   326
 22 Williams, Nadine       10 STSC              1:36.38    1:35.98   314
 23 Achtymichuk, Payton    10 SPSC              1:31.15    1:36.64   307
 24 Hart-Dowhun, Breanne   10 SPSC              1:36.57    1:36.74   306
 25 MacLeod, Katelyn        9 OSC               1:36.72    1:37.56   298
 26 Rozos, Bailey           9 GCO               1:46.12    1:37.75   296
 27 Sinnett, Jacqueline    10 COMET             1:33.60    1:37.83   295
 27 Duchesnay, Cheyanne    10 Sharks            1:36.65    1:37.83   295
 29 Johnson, Taryn         10 LEDUC                  NT    1:39.00   284
 30 Gould, Carly           10 GLEN              1:47.42    1:40.71   268
 31 Kushlyk, Kristan        9 OSC               1:42.25    1:41.44   262
 32 Conrad, Katie           9 SPSC              1:49.92    1:47.57   210
 33 Starman, Sabra          9 EKSC              1:42.98    1:48.32   205
 -- Bailey, Ciara          10 GCO               1:34.06         DQ