2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 24  Boys 13-14 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Maxey, Taylor          14 CASC              1:05.19    1:05.44   672
  2 Huynh, Stanley         14 EST               1:06.16    1:05.46   672
  3 Godbeer, Matthew       13 FMSC              1:10.77    1:07.49   626
  4 Au, Joshua             14 FMSC              1:11.30    1:07.69   621
  5 Fladhamer, Lee         13 UC Swim Club      1:08.79    1:07.89   617
  6 Lefsrud, Nathan        14 CASC              1:13.74    1:09.85   576
  7 Zwicker, John          14 NCSA              1:11.32    1:10.17   569
  8 Halverson, A J         14 KSC               1:09.89    1:10.19   569
 -----------------------------------------------------------------
  9 Maybury, Braden        13 CASC              1:12.30    1:10.31   567
 10 Driedger, Adam         14 CASC              1:23.69    1:11.08   551
 11 Kubik, Jeremy          14 GLEN              1:18.06    1:11.30   547
 12 MacLean, Michael       14 LEDUC             1:10.54    1:11.56   542
 13 Kindrachuk, Nathan     13 OSC               1:13.94    1:12.07   532
 14 Tso, Kelly             13 EST               1:10.00    1:12.13   531
 15 Heine, Gordon          14 EST               1:12.62    1:12.31   528
 16 Loyola, Mathew         13 NCSA              1:10.92    1:13.67   503
 -----------------------------------------------------------------
 17 Long, Bryce            13 NCSA              1:18.19    1:14.31   492
 18 Dunn, PJ               14 GLEN              1:17.84    1:15.73   468
 -----------------------------------------------------------------
 19 Krysiak, Adam          14 CASC              1:19.16    1:17.31   443
 20 Schwartzenberger, Kur  13 EST               1:21.64    1:18.08   431
 21 Wenzel, Stephen        13 EKSC              1:20.20    1:18.11   431
 22 Veenhoven, Nicholas    13 CP                1:23.23    1:19.00   418
 23 Topolnisky, Owen       13 LASC              1:45.18    1:19.46   411
 24 Karperien, Matthew     13 CASC              1:17.04    1:19.54   410
 25 Roles, Jeremy          13 CASC              1:22.14    1:20.32   399
 26 Fung, Ian              13 CASC              1:18.79    1:21.82   378
 27 Schwarz, Adam          13 CASC              1:21.89    1:22.18   374
 28 Nicol, Jeffrey         13 LASC              1:21.00    1:25.40   333