2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 22  Boys 11-12 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Blattler, Gregory      11 CASC              1:16.04    1:16.94   449
  2 Chow, Daniel           12 CASC              1:22.96    1:17.59   439
  3 Ho, Calvin             11 EKSC              1:52.53    1:19.06   417
  4 Christmas, Tanner      12 CASC              1:19.04    1:19.29   413
  5 Dalen, Christopher     11 UC Swim Club      1:20.23    1:19.51   410
  6 Stenhouse, Michael     12 CP                1:26.18    1:21.25   386
  7 Jobe, Graham           12 CASC              1:18.04    1:21.67   380
  8 Syroteuk, Christopher  11 CASC              1:22.04    1:21.76   379
 -----------------------------------------------------------------
  9 Schaepsmeyer, Thomas   12 CASC              1:27.04    1:22.19   374
 10 McAtee, Gavin          12 CASC              1:29.15    1:22.42   371
 11 Alook, Joshua          12 FMSC              1:25.62    1:23.44   357
 12 Burton, Matthew        12 FMSC              1:27.05    1:23.93   351
 13 Dransutavicius, Brodi  11 FMSC              1:28.03    1:25.83   328
 14 Flanagan, Jordan       11 AMAC Swimming     1:37.02    1:25.85   328
 15 Dufour, Graeme         11 AMAC Swimming     1:38.37    1:27.38   311
 16 Lai, Jason             11 EKSC              1:30.83    1:28.61   297
 -----------------------------------------------------------------
 17 Vanderbeek, Eric       12 FMSC              1:31.04    1:28.85   295
 18 Jones, Matthew         11 UC Swim Club      1:33.21    1:29.54   287
 -----------------------------------------------------------------
 19 Gebert, Jorah          11 FMSC              1:35.07    1:30.55   277
 20 Mak, Anthony           11 UC Swim Club      1:29.86    1:31.19   270
 21 Darowski, Kuba         11 CASC              1:34.09    1:31.29   269
 22 Van Der Sloot, Nick    11 AMAC Swimming     1:31.20    1:31.75   265
 22 Johannesson, Luke      11 AMAC Swimming     1:30.65    1:31.75   265
 24 Nicol, Alastair        12 LASC              1:29.22    1:32.04   262
 25 Bennett, David         11 CASC              1:34.40    1:33.62   246