2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 18  Boys 13-14 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    AB Record:   2:06.52  2000      Devin Phillips, EKSC
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Maxey, Taylor          14 CASC              2:17.22    2:16.01   705
  2 Heine, Gordon          14 EST               2:13.02    2:17.68   686
  3 Lefsrud, Nathan        14 CASC              2:17.46    2:18.32   679
  4 Freeman, Keilan        14 UC Swim Club      2:19.57    2:20.27   658
  5 Fladhamer, Lee         13 UC Swim Club      2:19.46    2:20.40   656
  6 Hagen, Kiefer          14 OSC               2:24.15    2:21.26   647
  7 Lutsch, Curtis         13 UC Swim Club      2:18.18    2:23.05   628
  8 Halverson, A J         14 KSC               2:19.82    2:23.51   623
 -----------------------------------------------------------------
  9 Elkington, Richard     14 EKSC              2:26.03    2:24.16   617
 10 Sladen, Cody           14 STSC              2:23.92    2:27.42   584
 11 McCreadie-Szmon, Brod  14 EKSC              2:31.60    2:27.71   581
 12 Lowenstein, Michael    13 CASC              2:26.57    2:28.39   575
 13 Blattler, Daniel       13 CASC              2:25.40    2:28.71   572
 14 Fisher, Bryce          14 OSC               2:36.45    2:29.23   567
 15 Muir, Andrew           14 KSC               2:28.16    2:31.86   543
 16 Kendrick, Matthew      13 CASC              2:37.46    2:31.91   542
 -----------------------------------------------------------------
 17 Lavoie, Callum         14 OSC               2:25.97    2:32.23   539
 18 Kozell, Brad           14 STSC              2:34.05    2:32.43   537
 -----------------------------------------------------------------
 19 Clark, Mike            14 STSC              2:44.94    2:35.27   513
 20 Lai, Andrew            13 EKSC              2:44.21    2:36.18   505
 21 Bull, Colin            13 EKSC              2:41.34    2:36.98   498
 22 McCoy, Scott           13 CWC               2:42.00    2:37.95   491
 23 Morgan, Daryl          14 EKSC              2:36.30    2:38.04   490
 24 Szoo, Jordie           13 CASC              2:38.67    2:38.11   489
 25 Moorhouse, Brendan     13 CWC               2:44.66    2:38.57   486
 26 Naccarato, Garrett     14 OSWSC             2:36.22    2:38.86   483
 27 Dunn, PJ               14 GLEN              2:37.70    2:39.30   480
 28 Godfrey, Brandon       13 CASC              2:38.29    2:39.52   478
 29 Brown, Casey           13 NCSA              2:51.69    2:40.42   471
 30 Wenzel, Stephen        13 EKSC              2:34.58    2:41.01   466
 31 Fung, Ian              13 CASC              2:46.82    2:42.07   458
 32 Veenhoven, Nicholas    13 CP                2:41.61    2:42.32   456
 33 Iglesias, Alex         13 Blue Fins         2:41.62    2:43.31   449
 34 Iliscupidez, Bryan     13 RedDeer Swimming  2:40.65    2:48.50   412
 35 Bennett, Matthew       13 CASC              2:44.69    2:53.09   382
 36 Nicol, Jeffrey         13 LASC              2:57.90    2:56.21   363