2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 95  Girls 10&U; 100 SC Meter Fly
==================================================================
    AB Record:   1:12.11  1999      Mallory Hoekstra, EKSC
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Kremer, Lori           10 OSC               1:19.99    1:18.04   531
  2 Snodgrass, Brooklynn    9 CASC              1:24.20    1:26.12   409
  3 Wei, Queenie           10 UC Swim Club      1:30.65    1:28.17   383
  4 Mills, Madison         10 OSC               1:35.50    1:28.37   380
  5 Bruin, Morgann          9 RedDeer Swimming  1:34.69    1:29.10   371
  6 Graves, Meagan A        9 Torpedo           1:31.53    1:29.98   361
  7 Neudorf, Vanessa       10 Torpedo           1:35.90    1:30.69   352
  8 Cook, Olivia           10 FMSC              1:31.53    1:32.15   336
 -----------------------------------------------------------------
  9 Fung, Natasha          10 OSC               1:45.24    1:32.87   328
 10 Chowanets, Celina      10 CASC              1:36.35    1:34.22   314
 -----------------------------------------------------------------
 11 Neudorf, Kayla         10 Torpedo           1:35.86    1:35.44   301
 12 McDermott, Erin        10 STSC              1:42.46    1:35.46   301
 13 MacLeod, Katelyn        9 OSC               1:38.88    1:36.01   296
 14 Gould, Carly           10 GLEN              1:35.59    1:36.19   294
 15 Elford, Karlyn         10 STSC              1:39.77    1:36.85   287
 16 Johnson, Taryn         10 LEDUC             1:40.23    1:38.40   272
 17 Sinnett, Jacqueline    10 COMET             1:44.18    1:38.52   271
 18 Schamber, Nicole        9 STSC              1:37.82    1:38.61   270
 19 Whitaker, Brooke       10 CASC              1:44.64    1:38.86   268
 20 Hadden, Morgan C       10 RedDeer Swimming  1:43.82    1:39.37   263
 21 Bailey, Ciara          10 GCO               1:42.59    1:40.30   255
 22 Jewitt, Jacqueline      9 SPSC              1:45.16    1:40.93   249
 23 Hart-Dowhun, Breanne   10 SPSC              1:50.57    1:42.33   237
 24 Starman, Sabra          9 EKSC              1:39.32    1:42.46   236
 25 Kuppe, Meghan          10 UC Swim Club      1:40.23    1:42.53   236
 26 Alcorn, Catherine      10 RedDeer Swimming  1:44.53    1:42.72   234
 27 Johnston, Shannon       9 OSC               1:47.17    1:43.82   225
 28 Kemeri, Anna            9 UC Swim Club      1:40.46    1:44.42   220
 29 Pierse, Patricia        9 EKSC              1:47.62    1:48.11   191
 30 Conrad, Katie           9 SPSC              1:42.15    1:49.80   178
 31 Nowoselsky, Sarah      10 STSC              1:50.80    2:00.18   108