2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 73  Girls 10&U; 200 SC Meter IM
==================================================================
    AB Record:   2:38.80  1999      Mallory Hoekstra, EKSC
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Kremer, Lori           10 OSC               2:56.92    2:54.73   541
  2 Mills, Madison         10 OSC               3:07.55    2:58.26   514
  3 Snodgrass, Brooklynn    9 CASC              3:04.36    2:59.81   502
  4 Graves, Meagan A        9 Torpedo           3:01.23    3:02.86   481
  5 Cook, Olivia           10 FMSC              3:07.40    3:05.85   461
  6 Neudorf, Vanessa       10 Torpedo           3:19.00    3:07.00   453
  7 Beveridge, Allison     10 UC Swim Club      3:04.98    3:07.91   447
  8 Goodway, Anna          10 CP                3:12.46    3:08.37   444
 -----------------------------------------------------------------
  9 Wei, Queenie           10 UC Swim Club      3:09.71    3:08.47   444
 10 Fung, Natasha          10 OSC               3:16.51    3:11.48   425
 -----------------------------------------------------------------
 11 Panet-Raymond, Wylie   10 EKSC              3:20.21    3:12.63   418
 12 Bailey, Ciara          10 GCO               3:19.37    3:12.75   417
 13 Whitaker, Brooke       10 CASC              3:13.45    3:14.76   405
 14 Pierse, Patricia        9 EKSC              3:25.42    3:15.99   398
 15 Karperien, Chantel     10 CASC              3:19.49    3:16.16   397
 16 Hadden, Morgan C       10 RedDeer Swimming  3:22.47    3:16.52   395
 17 Thomas, Meghan         10 KSC               3:21.61    3:17.15   392
 18 Maki, Sabrina          10 RedDeer Swimming  3:33.22    3:19.04   381
 19 MacLeod, Kari          10 UC Swim Club      3:28.48    3:19.89   377
 20 Skocdopole, Alana       9 SSC               3:33.31    3:20.86   371
 21 Neufeld, Jessica       10 GCO               3:29.65    3:21.01   371
 22 Wong, Jessica           9 AMAC Swimming     3:30.03    3:21.64   367
 23 Rozos, Bailey           9 GCO               3:30.94    3:22.01   365
 24 Alcorn, Catherine      10 RedDeer Swimming  3:18.36    3:22.28   364
 25 Little, Kaitlyn        10 RedDeer Swimming  3:21.04    3:23.02   360
 26 Marcakova, Monika      10 UC Swim Club      3:18.16    3:23.05   360
 27 Sinnett, Jacqueline    10 COMET             3:28.23    3:24.58   352
 28 McLean, Saskia         10 EKSC              3:39.81    3:25.74   346
 29 Achtymichuk, Payton    10 SPSC              3:13.73    3:26.76   341
 30 MacLeod, Katelyn        9 OSC               3:30.72    3:26.80   341
 31 Bruin, Morgann          9 RedDeer Swimming  3:16.39    3:28.33   333
 32 Starman, Sabra          9 EKSC              3:33.12    3:30.46   323
 33 Davis, Christine       10 CP                3:19.65    3:32.37   314
 34 Gould, Carly           10 GLEN              3:31.90    3:36.28   296
 35 Conrad, Katie           9 SPSC              3:44.09    3:42.95   268