2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 38  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    AB Record:   1:55.77  2000      Graeme Tozer, UCSC
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Maxey, Taylor          14 CASC              2:00.47    2:04.62   711
  2 Freeman, Keilan        14 UC Swim Club      2:06.84    2:08.05   669
  3 Markowski, Kyle        14 STSC              2:09.33    2:09.24   655
  4 Hagen, Kiefer          14 OSC               2:11.78    2:09.39   653
  5 Porras, Andres         14 UC Swim Club      2:06.73    2:09.77   649
  6 Elkington, Richard     14 EKSC              2:10.97    2:11.77   626
  7 Olson, Erik            13 OSC               2:10.79    2:11.78   626
  8 McAuley, Matthew       14 CASC              2:12.45    2:12.50   618
 -----------------------------------------------------------------
  9 Godbeer, Matthew       13 FMSC              2:13.01    2:13.08   611
 10 Lowenstein, Michael    13 CASC              2:13.86    2:13.40   608
 11 Kendrick, Matthew      13 CASC              2:13.78    2:13.75   604
 12 Fischbuch, Michael     14 CP                2:15.74    2:16.39   576
 13 Sladen, Cody           14 STSC              2:13.89    2:16.66   573
 14 Muir, Andrew           14 KSC               2:15.06    2:17.53   564
 15 Blattler, Daniel       13 CASC              2:20.01    2:18.17   557
 16 Morgan, Daryl          14 EKSC              2:18.59    2:18.31   556
 -----------------------------------------------------------------
 17 Bull, Colin            13 EKSC              2:21.08    2:18.70   552
 18 Driedger, Adam         14 CASC              2:24.59    2:18.87   550
 -----------------------------------------------------------------
 19 Graves, Kyle W         13 Torpedo           2:18.63    2:19.47   544
 20 McCreadie-Szmon, Brod  14 EKSC              2:21.33    2:20.25   537
 21 Karperien, Matthew     13 CASC              2:28.61    2:20.36   536
 22 Dunn, PJ               14 GLEN              2:25.04    2:21.12   528
 23 Fung, Ian              13 CASC              2:20.86    2:21.75   522
 24 Szoo, Jordie           13 CASC              2:19.37    2:22.17   519
 25 Selner, Justin         13 OSC               2:24.46    2:22.78   513
 26 Robbins, Kyle          13 CASC              2:34.56    2:22.82   512
 27 Humble, Adam           13 CWC               2:26.75    2:22.83   512
 28 Clark, Mike            14 STSC              2:19.58    2:23.04   510
 29 MacKinnon, Robert      13 CWC               2:25.93    2:23.58   506
 30 Bennett, Matthew       13 CASC              2:22.44    2:23.80   504
 31 Veenhoven, Nicholas    13 CP                2:25.33    2:23.88   503
 32 Godfrey, Brandon       13 CASC              2:28.76    2:24.96   493
 33 Roles, Jeremy          13 CASC              2:29.17    2:27.10   475
 34 Schwartzenberger, Kur  13 EST               2:27.90    2:27.37   472
 35 Topolnisky, Owen       13 LASC              2:28.33    2:28.98   459
 36 Iglesias, Alex         13 Blue Fins         2:25.84    2:29.30   456
 37 Godley, Trevor         13 OSC               2:38.02    2:29.34   456
 38 Schwarz, Adam          13 CASC              2:40.65    2:29.48   455
 39 Brown, Casey           13 NCSA              2:38.28    2:34.84   413
 40 Wenzel, Stephen        13 EKSC              2:35.23    2:37.62   393