2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 36  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    AB Record:   2:07.58  1989      Brett Cameron, SSC
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Kendrick, James        12 CASC              2:07.00    2:11.30   631
  2 Kremer, Trace          12 OSC               2:14.37    2:15.30   587
  3 Novak, Daxton          12 UC Swim Club      2:18.19    2:19.07   548
  4 Morrow, Kyle           12 RedDeer Swimming  2:19.62    2:21.18   528
  5 Swain, Greg            12 AMAC Swimming     2:22.18    2:21.78   522
  6 Newton, Braeden        11 FMSC              2:21.27    2:22.14   519
  7 Churchill, Randy       12 UC Swim Club      2:22.32    2:22.52   515
  8 Goodway, James         12 CP                2:22.45    2:22.78   513
 -----------------------------------------------------------------
  9 Trickett, Chris        12 RedDeer Swimming  2:25.42    2:26.05   484
 10 Siarkowski, Michael    12 UC Swim Club      2:22.26    2:26.71   478
 11 Spenceley, John        12 CP                2:25.93    2:27.19   474
 12 Myers, Brandon         12 CASC              2:22.46    2:28.66   461
 13 Bobrosky, Chad         11 CASC              2:28.09    2:29.08   458
 14 Spenceley, Stuart      12 CP                2:29.26    2:30.21   449
 15 Chrystal, Montgomery   12 Blue Fins         2:31.89    2:31.27   440
 16 Jobe, Graham           12 CASC              2:29.67    2:31.50   439
 -----------------------------------------------------------------
 17 Christmas, Tanner      12 CASC              2:36.36    2:32.29   432
 18 Ross, Gregory          11 CP                2:32.40    2:32.84   428
 -----------------------------------------------------------------
 19 Ho, Calvin             11 EKSC              2:30.59    2:35.23   410
 20 Hunter, Buchanan       12 SSC               2:42.23    2:35.94   405
 21 King, Zach             12 STSC              2:30.27    2:36.13   404
 22 Burton, Matthew        12 FMSC              2:33.91    2:36.15   404
 23 Hibberd, Steven        12 KSC               2:39.60    2:38.01   390
 24 Thiessen, Nathan       12 CASC              2:41.29    2:38.98   384
 25 Jones, Matthew         11 UC Swim Club      2:42.44    2:39.74   378
 26 Flanagan, Jordan       11 AMAC Swimming     2:42.32    2:40.28   375
 27 Quinlan, Liam          12 LASC              2:39.62    2:44.62   347
 28 Lai, Jason             11 EKSC              2:55.82    2:44.69   346
 29 Nicol, Alastair        12 LASC              2:47.39    2:45.02   344
 30 Van Der Sloot, Nick    11 AMAC Swimming     2:47.27    2:47.05   332
 31 Brown, Griffin         11 CASC              2:59.60    2:48.86   321
 32 Lui, Alister           11 CASC              2:58.04    2:49.44   317
 33 Osmond, Paul           11 GPP               2:47.26    2:51.14   308
 34 Vanderbeek, Eric       12 FMSC              2:39.01    2:53.68   293
 35 Darowski, Kuba         11 CASC              2:57.66    2:54.79   287
 36 Gebert, Jorah          11 FMSC              2:52.39    2:59.86   261