2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 19  Girls 10 & Under 100 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Goodway, Anna          10 CP                1:31.35    1:26.62   454
  2 Neudorf, Vanessa       10 Torpedo           1:31.84    1:27.66   440
  3 Beveridge, Allison     10 UC Swim Club      1:33.47    1:28.11   434
  4 Marcakova, Monika      10 UC Swim Club      1:37.95    1:28.87   424
  5 Panet-Raymond, Wylie   10 EKSC              1:39.04    1:29.34   418
  6 Elford, Karlyn         10 STSC              1:36.88    1:30.58   402
  7 McLean, Saskia         10 EKSC              1:33.14    1:30.77   400
  8 Hadden, Morgan C       10 RedDeer Swimming  1:39.60    1:31.48   391
 -----------------------------------------------------------------
  9 Rozos, Bailey           9 GCO               1:42.65    1:33.01   373
 10 Morgan, Jennifer       10 EKSC              1:32.67    1:33.26   370
 -----------------------------------------------------------------
 11 Skocdopole, Alana       9 SSC               1:36.08    1:33.85   363
 12 Alcorn, Catherine      10 RedDeer Swimming  1:33.82    1:34.23   359
 13 MacLeod, Katelyn        9 OSC               1:56.58    1:35.22   348
 14 Wong, Jessica           9 AMAC Swimming     1:38.50    1:35.53   345
 15 Duchesnay, Cheyanne    10 Sharks            1:34.07    1:35.54   345
 16 Kuppe, Meghan          10 UC Swim Club      1:47.41    1:36.07   339
 17 Sinnett, Jacqueline    10 COMET             1:47.27    1:36.37   336
 18 Maki, Sabrina          10 RedDeer Swimming  1:39.11    1:38.32   316
 19 Gould, Carly           10 GLEN              1:41.27    1:38.47   314
 20 Davis, Christine       10 CP                1:55.54    1:38.70   312
 21 Pierse, Patricia        9 EKSC              1:45.68    1:38.92   310
 22 McDermott, Erin        10 STSC              1:48.22    1:39.06   308
 23 Chowanets, Celina      10 CASC              1:43.52    1:39.76   301
 24 Kushlyk, Kristan        9 OSC               1:38.21    1:40.11   298
 25 Nowoselsky, Sarah      10 STSC              1:58.95    1:40.45   295
 26 Starman, Sabra          9 EKSC              1:45.68    1:41.01   290
 -- Johnson, Taryn         10 LEDUC             1:39.65         DQ