2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 7  Girls 10 & Under 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    AB Record:   1:24.10  1997      Kelly Timmons, OSC
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                         === Prelims ===
  1 Goodway, Anna          10 CP                1:32.00    1:30.21   524
  2 Marcakova, Monika      10 UC Swim Club      1:37.92    1:32.89   486
  3 Beveridge, Allison     10 UC Swim Club      1:34.32    1:33.04   484
  4 Snodgrass, Brooklynn    9 CASC              1:38.96    1:35.45   452
  5 Fung, Natasha          10 OSC               1:37.39    1:36.29   441
  6 Duchesnay, Cheyanne    10 Sharks            1:35.83    1:36.45   439
  7 Graves, Meagan A        9 Torpedo           1:36.20    1:36.76   435
  8 Panet-Raymond, Wylie   10 EKSC              1:38.78    1:37.08   432
 -----------------------------------------------------------------
  9 Rozos, Bailey           9 GCO               1:37.92    1:38.83   411
 10 Karperien, Chantel     10 CASC              1:39.98    1:38.84   411
 -----------------------------------------------------------------
 11 MacLeod, Kari          10 UC Swim Club      1:43.23    1:39.67   401
 12 Pierse, Patricia        9 EKSC              1:42.12    1:41.45   382
 12 Bailey, Ciara          10 GCO               1:42.01    1:41.45   382
 14 Nowoselsky, Sarah      10 STSC              1:41.67    1:42.18   374
 15 Alcorn, Catherine      10 RedDeer Swimming  1:43.94    1:42.41   371
 16 Thomas, Meghan         10 KSC               1:43.17    1:43.46   361
 17 Kushlyk, Kristan        9 OSC               1:51.94    1:45.21   343
 18 Little, Kaitlyn        10 RedDeer Swimming  1:49.75    1:45.62   339
 19 Gould, Carly           10 GLEN              1:42.81    1:45.68   339
 20 Davis, Christine       10 CP                1:44.37    1:46.28   333
 21 John, Stephanie        10 UC Swim Club      1:42.59    1:46.59   330
 22 Kuppe, Meghan          10 UC Swim Club      1:44.20    1:46.77   328
 23 Achtymichuk, Payton    10 SPSC              1:38.14    1:46.86   327
 24 Hildebrand, Alyssa     10 UC Swim Club      1:48.63    1:49.84   300
 25 McDermott, Erin        10 STSC              1:55.78    1:50.45   295
 26 Neufeld, Jessica       10 GCO               1:50.68    1:50.80   292
 27 Bruin, Morgann          9 RedDeer Swimming  1:55.51    1:52.48   278
 28 Starman, Sabra          9 EKSC              1:50.55    1:52.97   274
 29 Whitaker, Brooke       10 CASC              1:48.56    1:53.91   266
 30 Johnson, Taryn         10 LEDUC             2:16.12    2:02.78   201