2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 110  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
==================================================================
    AB Record:   1:53.32  2003      Cascade Swim Club, CASC
    Team                                   Seed     Finals   IPS
==================================================================
                       === Timed Finals ===
  1 CASC  'A'                           1:59.85    1:57.43   527
     1) Kendrick, James 12           2) Blattler, Gregory 11
     3) Myers, Brandon 12            4) Chow, Daniel 12
  2 UC Swim Club  'A'                   2:02.34    2:00.66   492
     1) Novak, Daxton 12             2) Siarkowski, Michael 12
     3) Dalen, Christopher 11        4) Churchill, Randy 12
  3 CP  'A'                             2:04.64    2:02.02   477
     1) Stenhouse, Michael 12        2) Spenceley, Stuart 12
     3) Ross, Gregory 11             4) Goodway, James 12
  4 EKSC  'A'                           2:06.70    2:06.89   430
     1) Wolk, Karl 12                2) Ho, Calvin 11
     3) Cocks, Ross 12               4) Funk, Richard 11
  5 CASC  'B'                           2:09.94    2:08.01   420
     1) Christmas, Tanner 12         2) Syroteuk, Christopher 11
     3) Bobrosky, Chad 11            4) McAtee, Gavin 12
  6 FMSC  'A'                           2:10.48    2:09.56   406
     1) Alook, Joshua 12             2) Burton, Matthew 12
     3) Dransutavicius, Brodie 11    4) Newton, Braeden 11
  7 AMAC Swimming  'A'                  2:13.20    2:10.14   401
     1) Johannesson, Luke 11         2) Van Der Sloot, Nick 11
     3) Flanagan, Jordan 11          4) Swain, Greg 12
  8 STSC  'A'                           2:12.61    2:11.42   390
     1) Kozell, Greg 11              2) King, Max 10
     3) King, Zach 12                4) King, Kameron 10
  9 CASC  'C'                           2:16.05   x2:11.97   385
     1) Jobe, Graham 12              2) Schaepsmeyer, Thomas 12
     3) Thiessen, Nathan 12          4) Bennett, David 11
 10 OSC  'A'                            2:04.37    2:15.97   353
     1) Kremer, Trace 12             2) Tworek, Nicholas 12
     3) Blackmore, Ryan 10           4) Peddie, Luke 10
 11 UC Swim Club  'B'                   2:21.49    2:21.53   313
     1) Jones, Matthew 11            2) Wagner, Thomas 11
     3) Hanna, Roger 12              4) Mak, Anthony 11
 12 KSC  'A'                                 NT    2:28.04   270
     1) Hibberd, Steven 12           2) Stauft, Daniel 9
     3) Mackie, Philip 10            4) Toth, Christopher 10