2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 73  Girls 10 & Under 200 SC Meter IM
==================================================================
    AB Record:   2:38.80  1999      Mallory Hoekstra, EKSC
    Name                  Age Team              Prelims     Finals   IPS
==================================================================
                          === Finals ===
  1 Kremer, Lori           10 OSC               2:54.73    2:50.45   575
  2 Snodgrass, Brooklynn    9 CASC              2:59.81    2:54.66   541
  3 Mills, Madison         10 OSC               2:58.26    2:56.19   529
  4 Graves, Meagan A        9 Torpedo           3:02.86    2:59.48   505
  5 Beveridge, Allison     10 UC Swim Club      3:07.91    3:01.18   493
  6 Neudorf, Vanessa       10 Torpedo           3:07.00    3:03.00   480
  7 Cook, Olivia           10 FMSC              3:05.85    3:03.23   478
  8 Goodway, Anna          10 CP                3:08.37    3:06.66   455
                      === Preliminaries ===
  9 Wei, Queenie           10 UC Swim Club      3:08.47
 10 Fung, Natasha          10 OSC               3:11.48
 11 Panet-Raymond, Wylie   10 EKSC              3:12.63
 12 Bailey, Ciara          10 GCO               3:12.75
 13 Whitaker, Brooke       10 CASC              3:14.76
 14 Pierse, Patricia        9 EKSC              3:15.99
 15 Karperien, Chantel     10 CASC              3:16.16
 16 Hadden, Morgan C       10 RedDeer Swimming  3:16.52
 17 Thomas, Meghan         10 KSC               3:17.15
 18 Maki, Sabrina          10 RedDeer Swimming  3:19.04
 19 MacLeod, Kari          10 UC Swim Club      3:19.89
 20 Skocdopole, Alana       9 SSC               3:20.86
 21 Neufeld, Jessica       10 GCO               3:21.01
 22 Wong, Jessica           9 AMAC Swimming     3:21.64
 23 Rozos, Bailey           9 GCO               3:22.01
 24 Alcorn, Catherine      10 RedDeer Swimming  3:22.28
 25 Little, Kaitlyn        10 RedDeer Swimming  3:23.02
 26 Marcakova, Monika      10 UC Swim Club      3:23.05
 27 Sinnett, Jacqueline    10 COMET             3:24.58
 28 McLean, Saskia         10 EKSC              3:25.74
 29 Achtymichuk, Payton    10 SPSC              3:26.76
 30 MacLeod, Katelyn        9 OSC               3:26.80
 31 Bruin, Morgann          9 RedDeer Swimming  3:28.33
 32 Starman, Sabra          9 EKSC              3:30.46
 33 Davis, Christine       10 CP                3:32.37
 34 Gould, Carly           10 GLEN              3:36.28
 35 Conrad, Katie           9 SPSC              3:42.95