2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 70  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
==================================================================
    AB Record:   2:07.73  2003      Cascade Swim Club, CASC
    Team                                   Seed     Finals   IPS
==================================================================
                       === Timed Finals ===
  1 CASC  'A'                           2:15.23    2:12.15   509
     1) Kendrick, James 12           2) Chow, Daniel 12
     3) Blattler, Gregory 11         4) Myers, Brandon 12
  2 UC Swim Club  'A'                   2:18.41    2:17.21   462
     1) Novak, Daxton 12             2) Dalen, Christopher 11
     3) Churchill, Randy 12          4) Siarkowski, Michael 12
  3 EKSC  'A'                           2:18.40    2:18.48   450
     1) Cocks, Ross 12               2) Funk, Richard 11
     3) Wolk, Karl 12                4) Ho, Calvin 11
  4 CP  'A'                             2:21.94    2:18.80   448
     1) Goodway, James 12            2) Stenhouse, Michael 12
     3) Gray, Stuart 11              4) Ross, Gregory 11
  5 CASC  'B'                           2:27.88    2:24.01   405
     1) Christmas, Tanner 12         2) Schaepsmeyer, Thomas 12
     3) McAtee, Gavin 12             4) Syroteuk, Christopher 11
  6 FMSC  'A'                           2:25.19    2:25.30   395
     1) Burton, Matthew 12           2) Vanderbeek, Eric 12
     3) Alook, Joshua 12             4) Newton, Braeden 11
  7 AMAC Swimming  'A'                  2:33.65    2:30.88   354
     1) Flanagan, Jordan 11          2) Johannesson, Luke 11
     3) Swain, Greg 12               4) Van Der Sloot, Nick 11
  8 CASC  'C'                           2:32.46   x2:31.95   347
     1) Jobe, Graham 12              2) Lui, Alister 11
     3) Bobrosky, Chad 11            4) Bennett, David 11
  9 STSC  'A'                           2:33.62    2:34.15   332
     1) King, Zach 12                2) King, Kameron 10
     3) King, Max 10                 4) Kozell, Greg 11
 10 UC Swim Club  'B'                   2:34.44    2:34.51   330
     1) Hanna, Roger 12              2) Wagner, Thomas 11
     3) Mak, Anthony 11              4) Bromfield, David 10
 11 OSC  'A'                            2:17.27    2:35.04   326
     1) Tworek, Nicholas 12          2) Williams, Mac 10
     3) Marjan, Alexander 11         4) Kremer, Trace 12
 12 KSC  'A'                            2:19.27    2:47.95   251
     1) Toth, Christopher 10         2) Stauft, Daniel 9
     3) Hibberd, Steven 12           4) Mackie, Philip 10