2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 30  Boys 12 & Under 400 SC Meter Freestyle Relay
==================================================================
     AB 11-12:   4:07.99  1998      Cascade Swim Club, CASC
    Team                                   Seed     Finals   IPS
==================================================================
                       === Timed Finals   IPS ===
  1 CASC  'A'                           4:20.37    4:17.15   548
     1) Blattler, Gregory 11         2) Myers, Brandon 12
     3) Christmas, Tanner 12         4) Kendrick, James 12
  2 UC Swim Club  'A'                   4:24.60    4:28.04   493
     1) Novak, Daxton 12             2) Churchill, Randy 12
     3) Dalen, Christopher 11        4) Siarkowski, Michael 12
  3 CP  'A'                             4:33.97    4:31.15   478
     1) Goodway, James 12            2) Gray, Stuart 11
     3) Stenhouse, Michael 12        4) Spenceley, John 12
  4 EKSC  'A'                           4:43.17    4:34.22   464
     1) Wolk, Karl 12                2) Ho, Calvin 11
     3) Cocks, Ross 12               4) Funk, Richard 11
  5 CASC  'B'                           4:46.73    4:42.93   427
     1) Jobe, Graham 12              2) Bobrosky, Chad 11
     3) Syroteuk, Christopher 11     4) Chow, Daniel 12
  6 STSC  'A'                           4:54.01    4:49.64   400
     1) Kozell, Greg 11              2) King, Max 10
     3) King, Zach 12                4) King, Kameron 10
  7 AMAC Swimming  'A'                  5:04.00    4:51.20   394
     1) Swain, Greg 12               2) Van Der Sloot, Nick 11
     3) Flanagan, Jordan 11          4) Dufour, Graeme 11
  8 CASC  'C'                           5:01.15    4:54.58   381
     1) McAtee, Gavin 12             2) Schaepsmeyer, Thomas 12
     3) Bennett, David 11            4) Thiessen, Nathan 12
  9 OSC  'A'                            4:33.81    4:55.65   377
     1) Kremer, Trace 12             2) Marjan, Alexander 11
     3) Tworek, Nicholas 12          4) Blackmore, Ryan 10
 10 FMSC  'A'                           4:45.25    4:56.41   375
     1) Newton, Braeden 11           2) Alook, Joshua 12
     3) Gebert, Jorah 11             4) Burton, Matthew 12
 11 CASC  'D'                           5:15.82    5:19.38   299
     1) Lui, Alister 11              2) Darowski, Kuba 11
     3) Wood, Russell 9              4) Brown, Griffin 11
 12 UC Swim Club  'C'                   5:29.37    5:21.46   292
     1) Mak, Anthony 11              2) Eggen, Robert 10
     3) Burke, Martin 10             4) Czyz, Vincent 10
 13 CASC  'E'                           5:22.82    5:21.61   292
     1) Jobin, Thomas 10             2) Maybury, Adam 9
     3) Abdellatif, Youssef 9        4) Ogg, Mason 10
 14 KSC  'A'                            5:19.22    5:22.89   288
     1) Hibberd, Steven 12           2) Mackie, Philip 10
     3) Stauft, Daniel 9             4) Toth, Christopher 10
 -- UC Swim Club  'B'                   5:01.50         DQ
     1) Bromfield, David 10          2) Jones, Matthew 11
     3) Wagner, Thomas 11            4) Hanna, Roger 12