2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 29  Girls 12 & Under 400 SC Meter Freestyle Relay
==================================================================
     AB 11-12:   4:21.57  1998      Edmonton Keyano, EKSC
    Team                                   Seed     Finals   IPS
==================================================================
                       === Timed Finals   IPS ===
  1 EKSC  'A'                           4:35.90    4:26.48   675
     1) Andersen, Tsue 12            2) Mielnichuk, Bobbie 12
     3) Panet-Raymond, Chrissy 12    4) Pierse, Fionnuala 11
  2 UC Swim Club  'A'                   4:27.69    4:27.40   670
     1) McGhee, Pamela 12            2) McCallum, Natalie 11
     3) Thrower, Jessica 12          4) Misurelli, Jennifer 11
  3 CASC  'A'                           4:43.38    4:41.27   594
     1) Lanthier, Gabrielle 12       2) Ogg, Megan 12
     3) Snodgrass, Rayven 11         4) Marsh, Courtney 12
  4 STSC  'A'                           4:48.48    4:44.86   576
     1) Oleskiw, Wendy 12            2) Kemp, Christine 11
     3) Harnack, Sydney 12           4) Burns, Amanda 11
  5 FMSC  'A'                           4:43.48    4:45.54   573
     1) Cook, Katie 12               2) Young, Kendra 11
     3) Kichton, Rachelle 11         4) Lush, Alex 12
  6 CASC  'B'                           4:55.92    4:45.83   571
     1) Wood, Alana 11               2) Murphy, Shelby 12
     3) King, Anna-Marie 12          4) Thibault, Kaitlyn 12
  7 OSC  'A'                            4:33.23    4:46.15   570
     1) Lavoie, Maura 12             2) Nowlan, Shaneese 12
     3) Kremer, Lori 10              4) Mills, Madison 10
  8 EKSC  'B'                           4:57.86    4:54.10   532
     1) Funk, Adrienne 12            2) Morgan, Leanne 12
     3) Yurkovich, Katie 12          4) Schramm, Lydia 11
  8 CP  'A'                             4:49.24    4:54.10   532
     1) Singleton-Fookes, Morgan 12  2) Davis, Erica 12
     3) Dreisinger, Kayla 11         4) Stein, Melissa 11
 10 SPSC  'A'                           5:00.45    4:55.26   526
     1) Greschuk, Meagan 12          2) Greschuk, Jennifer 11
     3) Pasnak, Lauren 12            4) Kottke, Linnea 12
 11 UC Swim Club  'B'                   4:52.79    4:57.48   517
     1) MacLeod, Kristine 12         2) Burke, Amanda 12
     3) Beveridge, Allison 10        4) Sproule, Emma 11
 12 KSC  'A'                            5:04.89    5:00.40   504
     1) LeDrew, Nadia 12             2) Harrison, Tori 11
     3) Stauft, Nicole 11            4) Campbell, Alexandra 11
 13 NCSA  'A'                           5:16.45    5:11.59   458
     1) Loyola, Danyelle 11          2) Long, Shelley 12
     3) Salami, Eniola 11            4) Brown, Meghan 11
 14 UC Swim Club  'C'                   5:21.88    5:14.37   447
     1) McPhee, Carlie 12            2) Marcakova, Monika 10
     3) John, Stephanie 10           4) Wei, Queenie 10
 15 EKSC  'C'                           5:14.93    5:19.05   429
     1) Lachance, Nicole 11          2) Panet-Raymond, Wylie 10
     3) Bull, Georgina 11            4) McLean, Saskia 10
 16 CP  'B'                             5:22.23    5:20.57   424
     1) Bhatla, Jennifer 11          2) de Villenfagne, Michelle 11
     3) Goodway, Anna 10             4) Fur, Alyssa 11
 17 CASC  'C'                           5:15.06    5:26.33   403
     1) Whitaker, Brooke 10          2) Chowanets, Celina 10
     3) Karperien, Chantel 10        4) Snodgrass, Brooklynn 9
 18 UC Swim Club  'D'                   5:36.15    5:33.69   379
     1) Kuppe, Meghan 10             2) MacLeod, Kari 10
     3) Hildebrand, Alyssa 10        4) Kemeri, Anna 9
 19 SPSC  'B'                           5:30.79    5:42.40   351
     1) Conrad, Katie 9              2) Jewitt, Jacqueline 9
     3) Hart-Dowhun, Breanne 10      4) Achtymichuk, Payton 10