2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 18  Boys 13-14 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    AB Record:   2:06.52  2000      Devin Phillips, EKSC
    Name                  Age Team              Prelims     Finals   IPS
==================================================================
                        === A - Final ===
  1 Maxey, Taylor          14 CASC              2:16.01    2:12.33   748
  2 Lefsrud, Nathan        14 CASC              2:18.32    2:14.09   728
  3 Heine, Gordon          14 EST               2:17.68    2:17.55   688
  4 Lutsch, Curtis         13 UC Swim Club      2:23.05    2:17.58   687
  5 Freeman, Keilan        14 UC Swim Club      2:20.27    2:18.68   675
  6 Halverson, A J         14 KSC               2:23.51    2:20.13   659
  7 Fladhamer, Lee         13 UC Swim Club      2:20.40    2:22.77   631
 -- Hagen, Kiefer          14 OSC               2:21.26         DQ
                        === B - Final ===
  9 Elkington, Richard     14 EKSC              2:24.16    2:23.52   623
 10 Sladen, Cody           14 STSC              2:27.42    2:23.80   620
 11 Lowenstein, Michael    13 CASC              2:28.39    2:26.51   593
 12 Blattler, Daniel       13 CASC              2:28.71    2:27.36   585
 13 McCreadie-Szmon, Brod  14 EKSC              2:27.71    2:28.45   574
 14 Fisher, Bryce          14 OSC               2:29.23    2:29.61   563
 15 Muir, Andrew           14 KSC               2:31.86    2:30.00   560
 16 Kendrick, Matthew      13 CASC              2:31.91    2:36.51   502
                      === Preliminaries ===
 17 Lavoie, Callum         14 OSC               2:32.23
 18 Kozell, Brad           14 STSC              2:32.43
 19 Clark, Mike            14 STSC              2:35.27
 20 Lai, Andrew            13 EKSC              2:36.18
 21 Bull, Colin            13 EKSC              2:36.98
 22 McCoy, Scott           13 CWC               2:37.95
 23 Morgan, Daryl          14 EKSC              2:38.04
 24 Szoo, Jordie           13 CASC              2:38.11
 25 Moorhouse, Brendan     13 CWC               2:38.57
 26 Naccarato, Garrett     14 OSWSC             2:38.86
 27 Dunn, PJ               14 GLEN              2:39.30
 28 Godfrey, Brandon       13 CASC              2:39.52
 29 Brown, Casey           13 NCSA              2:40.42
 30 Wenzel, Stephen        13 EKSC              2:41.01
 31 Fung, Ian              13 CASC              2:42.07
 32 Veenhoven, Nicholas    13 CP                2:42.32
 33 Iglesias, Alex         13 Blue Fins         2:43.31
 34 Iliscupidez, Bryan     13 RedDeer Swimming  2:48.50
 35 Bennett, Matthew       13 CASC              2:53.09
 36 Nicol, Jeffrey         13 LASC              2:56.21