2004 Alberta Age Group Championships
           March 5-7, 2004, Talisman Centre, Calgary AB
 Event 7  Girls 10 & Under 100 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    AB Record:   1:24.10  1997      Kelly Timmons, OSC
    Name                  Age Team              Prelims     Finals   IPS
==================================================================
                          === Finals   IPS ===
  1 Goodway, Anna          10 CP                1:30.21    1:30.33   522
  2 Marcakova, Monika      10 UC Swim Club      1:32.89    1:30.56   519
  3 Beveridge, Allison     10 UC Swim Club      1:33.04    1:32.01   498
  4 Snodgrass, Brooklynn    9 CASC              1:35.45    1:33.08   483
  5 Duchesnay, Cheyanne    10 Sharks            1:36.45    1:33.38   479
  6 Fung, Natasha          10 OSC               1:36.29    1:33.88   472
  7 Graves, Meagan A        9 Torpedo           1:36.76    1:34.48   464
 -- Panet-Raymond, Wylie   10 EKSC              1:37.08         DQ
                      === Preliminaries ===
  9 Rozos, Bailey           9 GCO               1:38.83
 10 Karperien, Chantel     10 CASC              1:38.84
 11 MacLeod, Kari          10 UC Swim Club      1:39.67
 12 Bailey, Ciara          10 GCO               1:41.45
 12 Pierse, Patricia        9 EKSC              1:41.45
 14 Nowoselsky, Sarah      10 STSC              1:42.18
 15 Alcorn, Catherine      10 RedDeer Swimming  1:42.41
 16 Thomas, Meghan         10 KSC               1:43.46
 17 Kushlyk, Kristan        9 OSC               1:45.21
 18 Little, Kaitlyn        10 RedDeer Swimming  1:45.62
 19 Gould, Carly           10 GLEN              1:45.68
 20 Davis, Christine       10 CP                1:46.28
 21 John, Stephanie        10 UC Swim Club      1:46.59
 22 Kuppe, Meghan          10 UC Swim Club      1:46.77
 23 Achtymichuk, Payton    10 SPSC              1:46.86
 24 Hildebrand, Alyssa     10 UC Swim Club      1:49.84
 25 McDermott, Erin        10 STSC              1:50.45
 26 Neufeld, Jessica       10 GCO               1:50.80
 27 Bruin, Morgann          9 RedDeer Swimming  1:52.48
 28 Starman, Sabra          9 EKSC              1:52.97
 29 Whitaker, Brooke       10 CASC              1:53.91
 30 Johnson, Taryn         10 LEDUC             2:02.78