Calgary Cascade Swim Club
                       Age Group Challenge
              Talisman Centre - November 29-30, 2003
 Event 2  Boys 12 & Under 200 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims
==================================================================
                === 10 & Under Results Prelims ===
  1 Ogg, Mason             10 CASC              3:02.63    3:03.33
  2 Bromfield, David       10 UC Swim Club      3:04.21    3:03.36
  3 Czyz, Vincent          10 UC Swim Club      3:11.37    3:08.77
  4 Ostrom, Derek          10 UC Swim Club      3:16.58    3:15.02
  5 Nelson, Kevin           9 CASC              3:18.19    3:16.91
  6 Burke, Martin           9 UC Swim Club      3:24.58    3:18.20
  7 Draycott, Hayden       10 UC Swim Club      3:44.03    3:21.02
  8 Randshuizen, Jacques   10 UC Swim Club      3:40.16    3:23.80
 -----------------------------------------------------------------
  9 Darowski, Kuba         10 CASC              3:31.25    3:24.73
 10 Chen, Jack             10 UC Swim Club      3:19.55    3:25.19
 -----------------------------------------------------------------
 11 Brown, Griffin         10 CASC              3:21.81    3:25.79
 12 Mackie, Philip         10 KSC               3:30.59    3:29.47
 13 Toth, Christopher      10 KSC               3:31.92    3:29.98
 14 Wood, Russell           9 CASC              4:02.99    3:31.55
 15 Thumwood, Devon         9 CASC              3:41.11    3:34.44
 16 Large, Shawn            8 CASC              3:59.99    3:40.06
 17 Konyves, Tiha          10 Lasc              3:50.00    3:44.54
 18 Stauft, Daniel          9 KSC               3:45.39    3:53.77
 19 Abdellatif, Youssef     9 CASC              3:55.99    3:56.38
 20 Hardy, Clayton         10 Ncsa              3:49.63    3:59.38
 21 McLachlan, Brendon      9 CASC              4:12.99    4:08.80
 22 Bartel, Mason           9 CASC              4:15.99    4:18.75
 23 Roestel, Michael        9 CASC              4:05.99    4:25.77
 -- Lindsay, Evan          10 CASC              3:55.97         DQ
 -- Dunbar, Luke            9 KSC               3:54.15         DQ
                  === 11-12 Results Prelims ===
  1 Ferguson, David        12 Ncsa              3:04.32    3:05.46
  2 Thiessen, Nathan       12 CASC              3:17.40    3:07.31
  3 Hanna, Roger           12 UC Swim Club      3:29.15    3:11.05
  4 Stewart, Scott         12 CASC              3:07.00    3:11.38
  5 Nickerson, Kevin       12 KSC               3:13.98    3:12.38
  6 Morden, Eric           12 UC Swim Club      3:23.93    3:13.82
  7 Murphy, Brennan        12 KSC               3:26.22    3:14.42
  8 Jones, Matthew         11 UC Swim Club      3:14.30    3:14.52
 -----------------------------------------------------------------
  9 Lui, Alister           11 CASC              3:24.27    3:15.25
 10 Toth, Cameron          12 KSC               3:19.90    3:15.50
 -----------------------------------------------------------------
 11 Nicol, Alastair        12 Lasc              3:17.81    3:20.50
 12 Mak, Anthony           11 UC Swim Club      3:22.12    3:22.08
 13 Krywitsky, Tom         11 CASC              3:29.41    3:22.76
 14 Roles, Michael         12 CASC              3:25.30    3:24.04
 15 Bennett, David         11 CASC              3:23.84    3:25.87
 16 McAtee, Dylan          11 CASC              3:35.69    3:31.90
 17 Dunbar, James          11 KSC               4:09.37    4:09.00
 18 Ford, Matt             11 KSC               3:54.13    4:25.20
 -- Quinlan, Liam          12 Lasc              3:21.53         DQ
 -- Winger, Andrew         12 UC Swim Club      4:20.00         DQ