Alberta Age Group Trials LC 2004
             June 25-27, Talisman Centre, Calgary, AB
 Event 28  Boys 11-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims   IPS
==================================================================
                  === 11-12 Results Prelims ===
  1 Krywitsky, Tom         12 CASC              2:39.78    2:36.31   432
  2 Guran, Andrew          11 CP                2:58.41    2:48.77   348
  3 Ostrom, Derek          11 UC Swim Club      2:48.45    2:49.12   346
  4 Reeder, Andrew         11 CP                2:56.22    2:49.37   344
  5 Petropoulos, Nonda     12 CWC               2:49.68    2:51.18   333
  6 McArthur, Cody         12 Olds              2:47.71    2:52.91   323
  7 Mason, Sean            12 LEDUC             2:49.91    2:53.54   320
  8 Boxell, Colton         12 AMAC Swimming     2:53.56    2:53.58   319
 -----------------------------------------------------------------
  9 Valkenburg, Danton     12 AMAC Swimming     2:57.24    2:53.59   319
 10 Desrosiers, Chase      11 RedDeer Swimming  2:56.35    2:54.12   316
 -----------------------------------------------------------------
 11 Blackmore, Ryan        11 OSC               2:52.59    2:55.17   310
 12 Toth, Cameron          12 KSC               3:07.94    2:55.18   310
 13 Chen, Jack             11 UC Swim Club      2:57.44    2:55.89   306
 14 McAtee, Dylan          11 CASC              2:58.17    2:57.65   297
 15 Vader, Nolan           11 OSC               3:06.87    2:58.47   292
 16 Ward, Devin            12 STSC              2:59.07    2:59.11   289
 17 Michelin, Shane        12 FMSC              3:01.29    3:02.14   273
 18 Konyves, Tiha          11 LASC              3:14.41    3:02.74   270
 19 Woehleke, Mitchell     11 OSWSC             3:09.68    3:05.46   257
                  === 13-14 Results Prelims ===
  1 MacKinnon, Robert      13 CWC               2:25.40    2:25.49   523
  2 Humble, Adam           14 CWC               2:26.03    2:26.69   512
  3 Schwarz, Adam          14 CASC              2:28.57    2:33.43   455
  4 Brown, Casey           14 NCSA              2:31.92    2:34.41   447
  5 Pitout, Ewan           14 UC Swim Club      2:40.12    2:35.82   436
  6 Murphy, Brennan        13 KSC               2:41.93    2:37.23   426
  7 Hunter, Buchanan       13 SSC               2:36.16    2:38.44   417
  8 O'Bryan, Trevor        14 CWC               2:36.18    2:40.24   404
 -----------------------------------------------------------------
  9 Nickerson, Kevin       13 KSC               2:33.88    2:41.34   396
 10 Musteca, Trevor        13 LEDUC             2:41.63    2:45.97   365
 -----------------------------------------------------------------
 11 Muise, Dallen          13 NCSA              2:50.59    2:47.92   353
 12 Hardy, Clark           13 NCSA              3:14.68    2:48.09   352
 13 Grundling, Wilhelm     13 RedDeer Swimming  2:56.83    2:50.44   338