Alberta Age Group Trials LC 2004
             June 25-27, Talisman Centre, Calgary, AB
 Event 51  Girls 14 & Under 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals   IPS
==================================================================
                === 10 & Under Results Finals ===
  1 Frederickson, Krista   10 FMSC              3:25.20    3:19.53   399
  2 Schaefer, Sam          10 RACE              3:28.05    3:22.46   383
  3 King, Kaylee           10 EKSC              3:25.93    3:25.19   368
  4 Thomson, Sarah         10 CP                3:32.23    3:26.52   361
  5 Graham, Karen          10 RBSC              3:33.92    3:26.89   360
  6 Cisek, Samantha        10 OSC               3:30.59    3:27.32   357
  7 Kurta, Shayla           9 TIGER             3:33.18    3:27.56   356
  8 Delorme, Kelly         10 OSC               3:34.50    3:34.64   322
                   === 11-12 Results Finals ===
  1 Kubik, Jacqueline      12 GLEN              2:50.66    2:49.75   608
  2 Bhatla, Jennifer       12 CP                3:04.85    2:58.27   538
  3 Wells, Caitlin         12 BFSA              3:05.74    3:00.64   521
  4 Atkin, Richelle        12 CC                3:06.67    3:01.64   513
  5 Briscoe, Kate          12 CP                3:10.92    3:03.76   498
  6 Moore-Lewis, Ellen     12 GLEN              3:07.57    3:05.78   484
  7 Brown, Meghan          12 NCSA              3:14.38    3:09.47   460
  8 Targett, Kate          12 GLEN              3:13.94    3:15.78   421
                   === 13-14 Results Finals ===
  1 Dickson, Brianne       14 CC                2:49.50    2:46.79   634
  2 Dreisinger, Kim        14 CP                2:55.48    2:50.48   601
  3 Stitzenberger, Madiso  14 EDSON ORCAS       2:54.82    2:50.66   600
  4 Stenning, Faye         14 GLEN              2:58.89    2:54.20   570
  5 Thomas, Jenna          14 KSC               3:00.15    2:56.91   549
  6 Roedel, Courtnei       14 NCSA              3:00.17    2:58.65   535
  7 Brus, Amy              13 SSC               2:59.70    2:59.57   529
  8 Chae, Bohee            13 UC Swim Club      2:58.98    3:00.23   524
                      === Preliminaries ===
  9 Baron, Haley           10 RACE              3:35.61
  9 Watson, Whitney        12 EKSC              3:15.06
  9 Christie-Arai, Rebecc  14 NCSA              3:00.42
 10 Thomas, Meghan         11 KSC               3:16.85
 10 Siarkowski, Lauren     10 UC Swim Club      3:36.64
 10 Richardson, Paige      14 CASC              3:01.18
 11 King, Jessica          10 CASC              3:36.68
 11 Scheffelmaier, Jordan  11 NCSA              3:18.15
 11 Wardle, Kelsey         14 BRSC              3:01.58
 12 Miller, Jena           13 CASC              3:02.08
 12 Chae, Boyeon           10 UC Swim Club      3:36.92
 12 Reynolds, Vicki        11 NCSA              3:19.01
 13 Johnson, Chloe         12 AMAC Swimming     3:20.84
 13 Valkenburg, Vanessa    10 AMAC Swimming     3:38.36
 13 Bannatyne, Rachel      13 CASC              3:02.13
 14 Haugan, Alexa          11 AMAC Swimming     3:21.07
 14 Coates, Kyla           14 KSC               3:02.60
 14 Kosolofski, Caylee     10 Spsc              3:39.21
 15 Kryschuk, Michelle     11 UC Swim Club      3:22.00
 15 Marsh, Courtney        13 CASC              3:02.89
 15 Winger, Natalie        10 UC Swim Club      3:39.30
 16 Guy, Julia             14 NCSA              3:04.07
 16 Muise, Madisen         11 NCSA              3:22.73
 16 Lafreniere, Madeleine   9 YKPBS             3:39.36
 17 Salami, Eniola         12 NCSA              3:23.75
 17 Mackie, Claire         13 KSC               3:04.19
 17 Aplin, Ashley          10 NCSA              3:40.60
 18 Davies, Stefanie       10 UC Swim Club      3:46.35
 18 Sahebkar, Parvoneh     13 UC Swim Club      3:04.48
 18 Gibson-Brokop, Lindsa  11 EKSC              3:25.69
 19 Fossheim, Mickilli      9 EDSON ORCAS       3:50.42
 19 Mills, Sarah           14 CP                3:05.57
 19 Bachewich, Andrea      12 EKSC              3:26.82
 20 Murphy, Jillian        11 KSC               3:27.77
 20 Badger, Allison        10 UC Swim Club      3:53.53
 20 Gjerlaug, Emily        14 LASC              3:05.75
 21 Chi, Megan             14 EKSC              3:06.81
 21 Bowzaylo, Tatiana       8 EDSON ORCAS       3:59.07
 21 Davis, Christine       11 CP                3:28.62
 22 Jochelson, Thea        13 KSC               3:10.58
 22 Tims, Kaylee           11 Nauticals         3:28.99
 23 Lochli, Brittany       11 FMSC              3:37.67
 23 MacDonald, Keltie      14 NCSA              3:11.29
 24 McBride, Laura         11 YKPBS             3:37.88
 24 Bourque, Simone        14 NCSA              3:11.42
 25 Hockin, Katie          11 Spsc              3:44.56
 25 Wyatt, Lauren          13 STSC              3:13.98
 26 Lesourd, Danielle      11 GLEN              3:45.72
 26 Jacques, Alyssa        13 CASC              3:14.18
 27 Stauft, Caitlin        13 KSC               3:18.53