Alberta Age Group Trials LC 2004
             June 25-27, Talisman Centre, Calgary, AB
 Event 28  Boys 11-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals   IPS
==================================================================
                   === 11-12 Results Finals ===
  1 Krywitsky, Tom         12 CASC              2:36.31    2:31.90   467
  2 Guran, Andrew          11 CP                2:48.77    2:43.17   384
  3 Petropoulos, Nonda     12 CWC               2:51.18    2:44.84   373
  4 Reeder, Andrew         11 CP                2:49.37    2:45.75   367
  5 Ostrom, Derek          11 UC Swim Club      2:49.12    2:49.19   345
  6 McArthur, Cody         12 Olds              2:52.91    2:49.90   341
  7 Boxell, Colton         12 AMAC Swimming     2:53.58    2:50.38   338
  8 Mason, Sean            12 LEDUC             2:53.54    2:50.82   335
                   === 13-14 Results Finals ===
  1 MacKinnon, Robert      13 CWC               2:25.49    2:21.87   557
  2 Humble, Adam           14 CWC               2:26.69    2:22.13   554
  3 Schwarz, Adam          14 CASC              2:33.43    2:30.79   476
  4 Brown, Casey           14 NCSA              2:34.41    2:33.22   456
  5 Pitout, Ewan           14 UC Swim Club      2:35.82    2:34.48   447
  6 Murphy, Brennan        13 KSC               2:37.23    2:35.19   441
  7 O'Bryan, Trevor        14 CWC               2:40.24    2:35.94   435
  8 Nickerson, Kevin       13 KSC               2:41.34    2:36.33   432
                      === Preliminaries ===
  7 Hunter, Buchanan       13 SSC               2:38.44
  9 Valkenburg, Danton     12 AMAC Swimming     2:53.59
 10 Desrosiers, Chase      11 RedDeer Swimming  2:54.12
 10 Musteca, Trevor        13 LEDUC             2:45.97
 11 Blackmore, Ryan        11 OSC               2:55.17
 11 Muise, Dallen          13 NCSA              2:47.92
 12 Hardy, Clark           13 NCSA              2:48.09
 12 Toth, Cameron          12 KSC               2:55.18
 13 Chen, Jack             11 UC Swim Club      2:55.89
 13 Grundling, Wilhelm     13 RedDeer Swimming  2:50.44
 14 McAtee, Dylan          11 CASC              2:57.65
 15 Vader, Nolan           11 OSC               2:58.47
 16 Ward, Devin            12 STSC              2:59.11
 17 Michelin, Shane        12 FMSC              3:02.14
 18 Konyves, Tiha          11 LASC              3:02.74
 19 Woehleke, Mitchell     11 OSWSC             3:05.46